ІРПІНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3

м. Ірпінь, вул. Северинівська,129-а

Побудовано у 1998 році

До війни

Ірпінський ліцей №3 – це один із найбільших закладів загальної середньої освіти громади та єдиний заклад у густонаселеному мікрорайоні міста. При потужності 1700 дітей тут навчалося близько 1850 учнів. Навчання було організоване у дві зміни.
У закладі обладнано 2 кабінети інформаційно-комунікаційних технологій навчання, створено сучасний освітній простір, функціонує шкільне радіо, оснащені три спортивні зали, майданчики та футбольне поле. Працює велика кількість спортивних гуртків та секцій: тхеквондо, теніс, баскетбол, гандбол, футзал, регбі, чирлідінг, карате, фрі-файт, флорбол, художня гімнастика, спортивний туризм тощо. Загалом тим чи іншим видом спорту займається понад 700 дітей.
Заклад входить до мережі соціально-спортивних шкіл фонду «Реал Мадрид», що здійснюють місію залучення до спорту, навчання, розвитку особистості та соціалізації дітей із малозабезпечених сімей та дітей із груп ризику.

Після вторгнення

Внаслідок неодноразових обстрілів ліцею сталася пожежа, в результаті якої зруйновано всю покрівлю, частково зруйновано зовнішні та внутрішні стіни 2-го та 3-го поверхів початкової школи. Частково вигорів 2-й поверх, пошкоджено перекриття на 2-му та 3-му поверхах і близько 90 % вікон та дверей. В цілому пошкодження та руйнування закладу становлять близько 75%.

Вартість відновлення: 6000000 EUR