LOGO_FondVidnovlenyaIrpenya_UA (1)

ЗАСНОВНИКИ

Ірпінь – одне з найбільш мальовничих і легендарних міст Київщини. За багату мистецьку спадщину його називають Українським Парнасом, а за потужний і стрімкий розвиток протягом останніх років – Українським дивом.

24 лютого в Україні розпочалася війна. Протягом трьох днів ворог планував захопити Київ, але Ірпінь зупинив окупантів ціною руйнувань 70% інфраструктури міста.

Ми зупинили ворога, Ірпінь отримав статус місто-Герой. Зараз перед нами стоїть завдання відбудови об‘єктів соціальної інфраструктури (лікарень, шкіл, дитячих садочків, об‘єктів спорту та культури); відбудови багатоповерхових та приватних будівель.

Саме тому ми створили громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня» і звертаємося сьогодні до міжнародної спільноти з проханням про допомогу у відбудові міста-Героя Ірпеня.

Олександр Маркушин
Ірпінський міський голова

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну місто Ірпінь стало фортецею Києва. Ціною життів і шокуючих руйнувань втримало окупантів на підступах до столиці. Російські загарбники жорстоко понівечили зелене, затишне, комфортабельне місто. Сьогодні розтерзаний, але нескорений Ірпінь потребує допомоги міжнародної спільноти – для відновлення та відбудови.

Разом із мером Ірпеня Олександром Маркушиним та головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком ми заснували громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня».

Кожен донорський внесок – це внесок у відродження життя в Ірпені: допомога постраждалим мешканцям, які залишились без даху над головою, відновлення зруйнованих шкіл, лікарень, надважливих об’єктів соціальної інфраструктури.

Сергій Тарута

Почесний Президент «Фонду відновлення Ірпеня»

Промисловець, Народний депутат України

До початку військових дій в Ірпені це місто стало прикладом відродження для всієї України та посідало перші позиції в багатьох рейтингах комфортності проживання, ведення бізнесу та інвестиційної привабливості.

Лише за 6 років місто позитивно змінилося. Ми реконструювали дитячу поліклініку та почали будувати сучасний медичний центр, відкрили нові амбулаторії сімейної медицини, дитячі садочки, 12 парків, скверів, Набережну з велодоріжками, оновили Центральну площу, повністю оновили систему водопостачання за європейськими стандартами.

Але Ірпінь внаслідок воєнних дій зазнав значних руйнувань. Після звільнення Ірпеня ми запросили представників архітектурної спільноти об’єднатися задля відбудови нашого красивого міста-Героя Ірпеня.

Протягом місяця ми отримали від волонтерів десятки бачень, який може бути відновлений Ірпінь. І це буде другою поразкою російського окупанта, який має усвідомити, що українці та ірпінчани не лише не здаються, а й об’єднуються для відбудови спільними зусиллями з міжнародними партнерами.

Ми створили громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня» і разом з міжнародними партнерами докладемо усіх зусиль для відбудови нашого міста.

Володимир Карплюк
голова Фонду відновлення Ірпеня