IRPIN RECONSTRUCTION SUMMIT

irs

Ірпінь – одне з найбільш мальовничих і легендарних міст Київщини. За багату мистецьку спадщину його називають Українським Парнасом, а за потужний і стрімкий розвиток протягом останніх років – Українським дивом.

Організатори

Про нас

Проектний офіс

Команда

Діяльність

Контакти

24 лютого в Україні розпочалася війна. Протягом трьох днів ворог планував захопити Київ, але Ірпінь зупинив окупантів ціною руйнувань 70% інфраструктури міста.

Ми зупинили ворога, Ірпінь отримав статус місто-Герой. Зараз перед нами стоїть завдання відбудови об‘єктів соціальної інфраструктури (лікарень, шкіл, дитячих садочків, об‘єктів спорту та культури); відбудови багатоповерхових та приватних будівель.

Саме тому ми створили громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня» і звертаємося сьогодні до міжнародної спільноти з проханням про допомогу у відбудові міста-Героя Ірпеня.

Олександр Маркушин
Ірпінський міський голова

До початку військових дій в Ірпені це місто стало прикладом відродження для всієї України та посідало перші позиції в багатьох рейтингах комфортності проживання, ведення бізнесу та інвестиційної привабливості.

Лише за 6 років місто позитивно змінилося. Ми реконструювали дитячу поліклініку та почали будувати сучасний медичний центр, відкрили нові амбулаторії сімейної медицини, дитячі садочки, 12 парків, скверів, Набережну з велодоріжками, оновили Центральну площу, повністю оновили систему водопостачання за європейськими стандартами.

Але Ірпінь внаслідок воєнних дій зазнав значних руйнувань. Після звільнення Ірпеня ми запросили представників архітектурної спільноти об’єднатися задля відбудови нашого красивого міста-Героя Ірпеня.

Протягом місяця ми отримали від волонтерів десятки бачень, який може бути відновлений Ірпінь. І це буде другою поразкою російського окупанта, який має усвідомити, що українці та ірпінчани не лише не здаються, а й об’єднуються для відбудови спільними зусиллями з міжнародними партнерами.

Ми створили громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня» і разом з міжнародними партнерами докладемо усіх зусиль для відбудови нашого міста.

Володимир Карплюк
виконавчий директор Фонду відновлення Ірпеня

1.Що?

Irpin reconstruction summit – перший захід в Україні під час війни росії проти України, організований волонтерами, спрямований на систематичну стійку відбудову українських міст, нині міста Ірпінь.

2. Ким?

Проєкт реалізується за ініціативи голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка в партнерстві з громадською організацією «Центр суспільних комунікацій».

3. Для чого?

Цілі проєкту – реконструкція міста Ірпінь відповідно до Цілей сталого розвитку ООН та залучення інвестицій від країн Європейського Союзу та міжнародних фондів.

4. Хто?

Фахівці різних сфер (200 учасників): архітектори, дизайнери, керівники проєктів, урбаністи, фандрайзери, перекладачі, дизайнери об’єдналися в групи для розробки стійких рішень для відновлення важливої соціальної інфраструктури міста у партнерстві з міжнародними установами.

5. Що вже зробили?

Організували роботу 300 волонтерів, які створили ескізні проєкти відбудови міст, підготували візуалізацію та статистичні дані щодо потреб та руйнацій після вторгнення російської армії.

Підготували коштрисну вартість відбудови соціальних інфраструктурних об’єктів.

Провели ряд міжнародних зустрічей зі спеціалістами щодо відбудови міст в Ірпені та мали ряд міжнародних подій в Італії, Франції, Бельгії, Португалії, США, Польщі та інших країнах.

6. Що планують зробити?

Наразі ми працюємо за двома напрямками: антикризовий та стратегічної відбудови.

Перший передбачає планування коштрисів для швидкої відбудови Ірпеня. Пошук критичного нагального фінансування для функціонування міста у сталому режимі, а саме ресурсу для запуску шкіл, садочків, амбулаторій, відбудови дахів будинків.

Другий передбачає планування Стратегії післявоєнної відбудови Ірпеня, підготовку майстер-плану, нових ескізних проєктів розвитку архітектури Ірпеня за участі місцевих та міжнародних експертів.

7. Кого ми шукаємо?

Ми запрошуємо до команди спеціалістів зі стратегічного планування міст, урбаністів, архітекторів, фандрейзерів, фінансистів, кошторисників, інженерів, проєктних менеджерів, членів до дорадчої ради. Напишіть нам [email protected] 

WhatsApp Image 2022-06-28 at 19.26.17

Ірина Ярмоленко

проектна менеджерка «Irpin Reconstruction Summit», радниця міського голови Ірпеня з міжнародних питань, представниця Асоціації міст України та Ради Європейських муніципалітетів та регіонів(CEMR), депутатка, засновниця ГО «Центр Суспільних Комунікацій»

A26I4929

Володимир Співак

візіонер від міста до «Irpin Reconstruction Summit», СЕО товариства «Відважних» та Інвестиційної групи «MOLODIST», урбаніст та будівельник з досвідом понад 15 років

WhatsApp Image 2022-07-09 at 10.31.10

Михайло Сапон

начальник відділу містобудування та архітектури Ірпінської міської ради, візійний архітектор до “Irpin Reconstruction Summit”

photo_2022-07-09 10.08.35

Олена Ямпольська

проектна менеджерка української групи проектувальників «Irpin Reconstruction Summit», експертів та консультантів. Координаторка груп стратегічного напрямку (траспортні, комунальні, екологічні та інші). Менеджерка проєктів та програм DC Evolution. Головна інженер проектів (сертіфікат СС3)

photo_2022-07-09 18.28.04

Іванна Ріссех

сертифікована провідна керівниця проєктів, фахівчиня з управління вартістю, ініціаторка РМО (офісу з проєктного менеджменту) для «Irpin Reconstruction Summit», незалежна консультантка, власниця консалтингової аутсорс-агенції «The ivd project»

290159119_525419702665733_2331777534174607388_n

Дарина Катькало

проектна менеджерка «Irpin Reconstruction Summit» з комунікаційних питань, радниця міського голови Ірпеня з питань розвитку транспортної інфраструктури та туризму, спеціаліст у сфері PR та зв’язків з громадськістю

6F24416D-3523-42FD-BA56-F6F693D59B59

Аліна Яременко

асистентка та заступниця проектної менеджерки «Irpin Reconstruction Summit», SMM-фахівець, маркетолог та менеджерка з комунікацій компаній товариства «Відважних» та інвестиційної групи «MOLODIST»

WhatsApp Image 2022-06-29 at 11.17.53

Доменіко Віто (Італія)

радник до проекту «Irpin Reconstruction Summit», інженер PhD, працював у європейських проектах з якості повітря на півночі Італії, з 2015 року був спостерігачем на Конференціях Сторін, член Італійського товариства кліматичних наук (SISC), промоутер і координатор платформи HubZine Italia and Climate Social Forum

WhatsApp Image 2022-07-09 at 10.22.50

Владислав Малашевський (Італія)

радник до проекту «Irpin Reconstruction Summit» з IT&data advisory питань та з питань клімату і навколишнього середовища, дослідник даних та аналітик для Sorint.Tek, спостерігач на міжнародних кліматичних переговорах ООН

Ірпінський історико-краєзнавчий музей

Василина Бойчук

Василина Бойчук

Дизайнерка «Mira Architects»

Освіта: Магістр дизайну (Національний авіаційний університет)

Діяльність: Дизайнерка та візуалізаторка житлових, комерційних та громадських інтер’єрів. Брала участь в проектуванні об’єктів від 3 до 8 000 м2.

Володимир Налбат

Володимир Налбат

Керівник дизайн студії «Mira Architects», головний архітектор

Освіта: Диплом спеціаліста архітектури (Донбаська національна академія будівництва і архітектури)

Діяльність: Працював над такими проектами, як: коворкінг Spaces – 5500м2 (м. Київ), офіс компанії Retroville – 510м2 (м. Київ), офіс компанії Euralis – 811м2 (м. Київ), офіс компанії Elementum Energy – 267м2 (м. Київ), офіс компанії Home Games – 921м2 (м. Київ), 2 черга будівництва головного виробничого корпусу ПАТ «МХП» – 30 000м2, офіс компанії БТУ-Центр, 3000м2, роозробка дизайн-проектів комерційних інтер’єрів та об’єктів соціальної сфери площею від 100 до 5000 м2.

Дарина Луганцева

Дарина Луганцева

Дизайнерка «Mira Architects»

Освіта: Магістр дизайну (Національний авіаційний університет)

Діяльність: Дизайнерка та візуалізаторка комерційних, житлових та громадських інтер’єрів. Брала участь в проектуванні об’єктів від 3 до 10 000 кв м2.

foto

Дмитро Смирний
Головний архітектор проектів ТОВ «КС-інжиніринг», засновник, член правління ГО «Волонтерський простір», кандидат технічних наук. Сертифікат АА 003525

Освіта: ДХСШ ім. Т.Г.Шевченка, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури м.Київ, Київський Національний університет будівництва і архітектури.

Основні проекти: проект розширення і реконструкції Національного Художнього музею України, ЖК “Сонячна брама” по вул. Ломоносова 73-79 в м. Києві, ЖК “Славутич 2” по просп. Бажана 151б, 2-4-та черги будівництва, БЦ “Ейфорія” на Дніпровській Набережній м. Київ (головний архітектор проекту).

Зореслава Дзюблюк

Зореслава Дзюблюк
Проєктна менеджерка, дизайнерка та декораторка інтер‘єру

Освіта: Київський національний університет ім. Т. Шевченка, географічний факультет, спеціаліст регіонального розвитку

Бізнес-освіта: МІМ, Единбургська бізнес-школа (маркетинг)

Спеціалізована освіта: EDS (дизайн інтер‘єру)

Діяльність: Керівниця інтер’єрної студії «Design&Decor». Дизайн інтер‘єру приватних апартаментів та комерційних приміщень (Україна, Німеччина, Португалія, США)

Ірина Гаврилюк

Ірина Гаврилюк

Керівниця дизайн студії «Mira Architects», головна аріхітекторка

Освіта: Диплом магістра архітектури (Національна Академія Образотворчого Мистецтва та Архітектури).

Діяльність: Працювала над такими проектами, як: генеральний план м. Фастів, реконструкція ЦУМу (розділ АІ), реконструкція промислової будівлі 10 000м2 під офісну функцію, м. Кропивницький (розділ АІ), розробка дизайн-проектів комерційних інтер’єрів та об’єктів соціальної сфери площею від 100 до 5000 м2.

Ірина Чайка

Ірина Чайка
Кошторисник, бюджетолог будівельних проектів ТОВ «Віннер Імпортс Україна»

Обʼєкти: Автосалон «JRL», автосалон «Bentley», автосалон «Renault»,

катя

Максіменцева Катерина Олегівна
Ландшафтна архітектура громадських просторів, проектування будівель і споруд, Архітектор в АБ «МОДУС»

Об’єкти: завод Арсенал (Київ) , ЖК Сан-Франциско (Київ), ТРЦ Нікольський (Харків), офіс LEGO (Київ), ЖК в Одесі, Київській області, реконструкція кварталу (Хайденхайм), площі Марктплац (Мерінг), Хірштрассе (Ульм).

Кормильцев Павло

Павло Кормильцев

Інженер електротехнік/світлотехнік, керівник проектного департаменту ГК «Світлотек»

Спеціалізація: Світлотехнічний аудит, розробка концепту освітлення, світлотехнічні розрахунки, виробництво світильників.

Діяльність: Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва, Центральний залізничний вокзал (Донецьк), палац спорту «Дружба», ФК «Шахтар», металургійний комбінат ім.Ілліча, металургійний комбінат «Азовсталь», стадіон «Іллічівець» м. Маріуполь, Тернопільський міський стадіон імені Р.Шухевича, стадіон «Гірник»(Кривий Ріг), мережі «Метро кеш енд Керрі», «Мегамаркет», «Фора», «АТБ» та інші.

photo_2022-04-21_20-59-08

Любов Тютіна

Архітекторка

Діяльність: Художниця, викладачка «Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури»

Processed with VSCO with a4 preset

Мар’яна Дзюбик

Провідний архітектор дизайн студії «Mira Architects»

Освіта: Магістр архітектури (Інститут інноваційної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури).

Діяльність: Працювала над такими проектами, як: «NOVUS» – головний офіс мережи супермаркетів NOVUS в Україні (4000 м2, м.Київ), WePlay – ІТ офіс (500 м2, м.Київ), холдінг «Simpatic Group» – дизайн офісних приміщень (1130 м2,м.Kиїв), Whirl – дизайн офісу (600 м2, м.Київ).

Processed with VSCO with 5 preset Processed with VSCO with x5 preset

Неборачек Марія
Архітекторка

Проектування, дизайн житлових та поліфункціональних будинків у Канаді, м.Вікторія та Чехії, дизайн інтер’єру – фріланс біржа «Upwork».

Олександр Зміхновський

Олександр Зміхновський
Співзасновник та керуючий партнер «Advansys Group», LLC, advansys.ua

Освіта: Києво-Могилянська Бізнес Школа, магістр, спеціальність MBA (мастер бізнес адміністрування).

Діяльність: проектування та будівництво енергоефективної нерухомості. Головним досягненням за час діяльності компанії вважаю збереження бездоганної репутації при реалізованих більше сотні успішних проектів. Займає активну позицію з популяризації енергоефективного та екологічного будівництва в Україні.

Олексій Антонець

Олексій Антонець
Архітектор, дизайнер музейної експозиції

Освіта: Національний авіаційний університет, спеціальність «Дизайн архітектурного середовища», кваліфікаційний сертифікат: Серія АА 004790 (Архітектурне об’ємне проектування).

Діяльність: Архітектор та дизайнер «Майстерні музейних проектів Олександра Антонця». Остання участь у розробці проектів та реалізації музейних об’єктів: Дизайн-концепція музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука (м. Київ), G-Museum (м. Городок), Меморіал мучеників за віру ХХ ст. в Україні (м. Тиврів), Меморіальний музей пам’яті жертв Бабиного Яру (проект, м. Київ).

IMG_4820

Роман Боженко

Дизайнер дизайн студії «Mira Architects»

Освіта: Магістр дизайну (Київський національний університет будівництва і архітектури).

Брав участь в проектуванні об’єктів: торгівельно – офісний комплекс (2000 м.кв.), офіс компанії Новий зір (230 м 2, м.Київ), реновація бібліотеки в Козельщині (400 м.кв., Ukraine), дизайн концепт офісу компанії Whirl, 600 м.кв., м.Київ, дизайн офісних приміщень БЦ «Retroville» (600 м.кв., м.Київ).

Руслан Савчук

Руслан Савчук
Другий проєктний менеджер

Медіаменеджер, Голова правління ГО «Український кіноінститут», експерт Українського культурного фонду.

IMG_1251

Снісар Агнеса Олександрівна

Архітекторка, дизайнер інтер’єрів

Освіта : Магістр містобудування та архітектури (Національний Університет Львівська Політехніка).

Діяльність : приймала участь в розробці генерального плану міста Золочів, розробка дизайну комерційних та приватних інтер’єрних просторів ( Itera, Spaces, Farmak та ін.), основна діяльність – дизайн приватних інтер’єрів та їх реалізація.

фото

Софія Дзюблюк
Художниця

Освіта: Магістерка образотворчого мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.
Членкиня Національної Спілки Художників України. Діяльність: Керівниця творчої студії «Soyka.art.studio». Спеціалізується на розписі стін та муралів. Виконувала замовлення в Україні, Австрії, Сполучених Штатах Америки. Організовувала та брала участь у волонтерських проєктах, в тому числі в співпраці з Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні.

Клуб мікрорайону Романівка

Копия ДанільцеваМаринаАртемівна

Данільцева Марина Артемівна
Дизайнер-візуалізатор у компанії «Partner C»


Освіта: Магістр дизайну архітектурного середовища (Київський національний університет будівництва і архітектури)
Діяльність: Дизайн та візуалізація інтер’єрів комерційних та жилих інтер’єрів. Об’єкти комерційних інтер’єрів: «Cargill», «Spaces», офіс ФК «Шахтар», «Credit Agricole», «Metinvest», «Avenir. Учасниця «Interior Goda 2021-2022».

Dina Haman_photo

Гаман Діна Володимирівна
Дослідження соціальної думки у проекті, голова ОСН «Романівка».

Освіта: кандидат фармацевтичних наук, Національний фармацевтичний університет.

Діяльність: вирішення соціальних, культурних, побутових та інших потреб жителів в межах ОСН “Романівка”.

Snisar_

Ілля Снісар

Архітектор, дизайнер-візуалізатор, керівник дизайн відділу компанії «Partner C»

Освіта: Магістр містобудування та архітектури, Національний Університет Львівська Політехніка.

Діяльність: Дизайн офісів міжнародних та українських компаній та інших комерційних інтерєрів (PepsiCo, Avenir Plaza, WePlay, Itera, Kyivstar, Ant Hill Space, Platforma, Capital times).

photo_2022-04-21_20-59-08

Любов Тютіна

Архітекторка

Діяльність: Художниця, викладачка «Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури»

Олександр Зміхновський

Олександр Зміхновський
Співзасновник та керуючий партнер «Advansys Group», LLC, advansys.ua

Освіта: Києво-Могилянська Бізнес Школа, магістр, спеціальність MBA (мастер бізнес адміністрування).

Діяльність: проектування та будівництво енергоефективної нерухомості. Головним досягненням за час діяльності компанії вважаю збереження бездоганної репутації при реалізованих більше сотні успішних проектів. Займає активну позицію з популяризації енергоефективного та екологічного будівництва в Україні.

Руслан Савчук

Руслан Савчук
Другий проєктний менеджер

Медіаменеджер, Голова правління ГО «Український кіноінститут», експерт Українського культурного фонду.

Центральний будинок культури

Василина Бойчук

Василина Бойчук

Дизайнерка «Mira Architects»

Освіта: Магістр дизайну (Національний авіаційний університет)

Діяльність: Дизайнерка та візуалізаторка житлових, комерційних та громадських інтер’єрів. Брала участь в проектуванні об’єктів від 3 до 8 000 м2.

Володимир Налбат

Володимир Налбат

Керівник дизайн студії «Mira Architects», головний архітектор

Освіта: Диплом спеціаліста архітектури (Донбаська національна академія будівництва і архітектури)

Діяльність: Працював над такими проектами, як: коворкінг Spaces – 5500м2 (м. Київ), офіс компанії Retroville – 510м2 (м. Київ), офіс компанії Euralis – 811м2 (м. Київ), офіс компанії Elementum Energy – 267м2 (м. Київ), офіс компанії Home Games – 921м2 (м. Київ), 2 черга будівництва головного виробничого корпусу ПАТ «МХП» – 30 000м2, офіс компанії БТУ-Центр, 3000м2, роозробка дизайн-проектів комерційних інтер’єрів та об’єктів соціальної сфери площею від 100 до 5000 м2.

Влад

Гушель Владислав Юрійович

Освіта: Випускник КНУБА. Сертифікат архітектора за напрямком “Об’ємне архітектурне проектування”

Діяльність: Розробка концепцій, проектування та авторський нагляд будівель громадського, адміністративного та виробничого призначення. Дизайн інтер’єрів комерційних та житлових просторів.

Об’єкти: дилерський центр VOLVO CE Ukraine, офіс BBDO Ukraine, офіс AVELLUM Partners, логістичний комплекс на 20000м.кв, БЦ по вул. Арсенальній м. Київ, центральна площа в с. Нові Петрівці Київської обл., інтер’єр ресторану “OUT”.

Переможець конкурсу Interior Goda 2021 в номінації HORECA.

Співзасновник та головний архітектор проектного бюро RBG.

Дарина Луганцева

Дарина Луганцева

Дизайнерка «Mira Architects»

Освіта : Магістр дизайну (Національний авіаційний університет)

Діяльність: Дизайнерка та візуалізаторка комерційних, житлових та громадських інтер’єрів. Брала участь в проектуванні об’єктів від 3 до 10 000 кв м2.

Зореслава Дзюблюк

Зореслава Дзюблюк
Проєктна менеджерка, дизайнерка та декораторка інтер‘єру

Освіта: Київський національний університет ім. Т. Шевченка, географічний факультет, спеціаліст регіонального розвитку

Бізнес-освіта: МІМ, Единбургська бізнес-школа (маркетинг)

Спеціалізована освіта: EDS (дизайн інтер‘єру)

Діяльність: Керівниця інтер’єрної студії «Design&Decor». Дизайн інтер‘єру приватних апартаментів та комерційних приміщень (Україна, Німеччина, Португалія, США)

Ірина Гаврилюк

Ірина Гаврилюк

Керівниця дизайн студії «Mira Architects», головна аріхітекторка

Освіта: Диплом магістра архітектури (Національна Академія Образотворчого Мистецтва та Архітектури).

Діяльність: Працювала над такими проектами, як: генеральний план м. Фастів, реконструкція ЦУМу (розділ АІ), реконструкція промислової будівлі 10 000м2 під офісну функцію, м. Кропивницький (розділ АІ), розробка дизайн-проектів комерційних інтер’єрів та об’єктів соціальної сфери площею від 100 до 5000 м2.

Карина Ковальова

Карина Ковальова

Архітекторка дизайн студії «Mira Architects»

Кормильцев Павло

Павло Кормильцев

Інженер електротехнік/світлотехнік, керівник проектного департаменту ГК «Світлотек»

Спеціалізація: Світлотехнічний аудит, розробка концепту освітлення, світлотехнічні розрахунки, виробництво світильників.

Діяльність: Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва, Центральний залізничний вокзал (Донецьк), палац спорту «Дружба», ФК «Шахтар», металургійний комбінат ім.Ілліча, металургійний комбінат «Азовсталь», стадіон «Іллічівець» м. Маріуполь, Тернопільський міський стадіон імені Р.Шухевича, стадіон «Гірник»(Кривий Ріг), мережі «Метро кеш енд Керрі», «Мегамаркет», «Фора», «АТБ» та інші.

IMG_0220

Дєтковський Максим Федорович

Архітектор, дизайнер, художник

Освіта: Архітектор (Київський будівельний технікум (КБТ)), факультет містобудування Київський національний інститут будівництва і архітектурв (КНУБА).

Діяльність: Засновник та власник дизайн-студії MODEKTURA, що спеціалізуеться на інтерьерах приватних і громадських будівель.

Виставки: Персональна виставка «The textures» у галереї «Triptych: Global Arts Workshop» (2013 рік), персональна виставка «Archaic puzzles» у галереї «Triptych: Global Arts Workshop» (2019 рік), участь в українському проекті «Genesis» та групова виставка у галереї «Танцюючий дім» м.Прага, Чехія (2019 рік).

Олександр Зміхновський

Олександр Зміхновський
Співзасновник та керуючий партнер «Advansys Group», LLC, advansys.ua

Освіта: Києво-Могилянська Бізнес Школа, магістр, спеціальність MBA (мастер бізнес адміністрування).

Діяльність: проектування та будівництво енергоефективної нерухомості. Головним досягненням за час діяльності компанії вважаю збереження бездоганної репутації при реалізованих більше сотні успішних проектів. Займає активну позицію з популяризації енергоефективного та екологічного будівництва в Україні.

Руслан Савчук

Руслан Савчук
Другий проєктний менеджер

Медіаменеджер, Голова правління ГО «Український кіноінститут», експерт Українського культурного фонду.

фото

Софія Дзюблюк
Художниця

Освіта: Магістерка образотворчого мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.
Членкиня Національної Спілки Художників України. Діяльність: Керівниця творчої студії «Soyka.art.studio». Спеціалізується на розписі стін та муралів. Виконувала замовлення в Україні, Австрії, Сполучених Штатах Америки. Організовувала та брала участь у волонтерських проєктах, в тому числі в співпраці з Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні.

Центральний будинок культури (Demchenko Architectural Group)

111

Олександр Демченко

Архітектор, головний архітектор проектів, засновник та керівник в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення на протязі більше 20 років.

Основні знакові об’єкти: ЖК «West House» м. Київ; ЖК по вул. Донця, 2а в м. Київ; ЖК «Liberty Gardens» м. Харків; Загальноосвітня школа в с. Софіївська Борщагівка, Київська область; та багато ін.

20150215_1

Олександр Діхтієвський

Ведучий архітектор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Освіта: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Діяльність: Професійна діяльність більше 20 років. Великий досвід проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення.

Знакові об’єкти: ЖК в смт. Чабани Київської обл., реконструкція стадіону НСК «Олімпійський» м. Київ; Стадіон «Дніпро» в м. Дніпро; та багато ін.

111

Василь Клевцов
Головний інженер, керівник проектів в компанії ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: Професійна діяльність більше 19 років. Комплексне проектування, функції генпроектувальника, інжиніринг, комплексний супровід, авторський нагляд. Проектування житлових комплексів, громадських будівель, закладів освіти і охорони здоров’я, промислові підприємства, інженерні мережі, інженерно-транспортна інфраструктура.

photo5318785588838645325

Олексій Мудрак

Ведучий архітектор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Освіта: Київський національний університет будівництва та архітектури.

Діяльність: Професійна діяльність більше 17 років. Великий досвід проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення.

Знакові об’єкти: ЖК «Liberty Gardens» м. Харків; ЖК «West House» м. Київ; ЖК по вул. Донця, 2а в м. Київ; Загальноосвітня школа в с. Софіївська Борщагівка, Київська область; та ін.

photo5314271754304208093

Олена Уманцева
3D візуалізатор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: Має досвід візуалізації архітектурних об’єктів та внутрішніх інтер’єрів.

Останні роботи: ЖК «Liberty Gardens» м. Харків.; Центр дитячої творчості по вул. Григоренка, м.Київ; Багатофункціональний громадський комплекс по Набережному шосе,25 в м. Києві; Житловий комплекс по вул. Шолуденка в м. Вишгород та інші.

В роботі користується програмним забезпеченням: 3DMax; Corona; Lumion; Archicad.

Центральний будинок культури (MODUS)

Screenshot_1

Омельченко Павло
Головний архітектор проєктів в АБ «МОДУС»

Головні проєкти: ТРЦ «Green Plaza» (Донецьк, екстер’єр та інтер’єр), Концерт-хол «Ostchem» (Горлівка), офісна будівля в ркайоні метро Деміївська (Київ), БФК «Lutizh» (Київська область), ЖК «City Lake» (Білогородка), лікарня «Lemberg» (Львів), котеджне містечко «Hidden» (Київська область), район житлової забудови 170 га на 20 тис. мешканців (Київська область), офісна будівля на вул.Городоцькій (Львів, конкурсний проєкт), дитячий садочок (Лондон, конкурсний проєкт), культурний центр на острові Лідо (Венеція, конкурсний проєкт), Mango Vinil Hub (Цесіс, конкурсний проєкт).

Швед Антон

Швед Антон
Архітектор в АБ «МОДУС», проєктування будівель та розробка містобудівних концепцій

Головні проєкти: конкурсний проект «SteelFreedom» «Багатофункціональний спортивно-навчальний комплекс» (Івано-Франківськ), ЖК по вул. Стуса (Одеса), будівельний магазин «Unit-B» (с. Гатне), конкурсний проект житлового комплексу для ВПО (Львів), котеджне містечко (с. Стоянка), район житлової забудови 170 га на 20 тис. мешканців (Київська область).

Анна Мельник

Мельник Анна
Архітекторка в АБ «МОДУС», проєктування будівель та розробка містобудівних концепцій

Головні проєкти: будівельний магазин «Unit-B» (м. Ірпінь), ЖК по вул. Стуса (м. Одеса), район житлової забудови 170 га на 20 тис. мешканців (Київська область), конкурсний проект житлового комплексу для ВПО (Львів).

Романченко Юлія

Романченко Юлія
Архітекторка в АБ «МОДУС», проєктування будівель, розробка містобудівних концепцій та візуалізація

Головні проєкти: конкурс «Steel Freedom» в комплексі будівель громадського призначення на проспекті Голосіївський (Київ), проектна пропозиція оновлення парку Шевченка (Ніжин), район житлової забудови 170 га на 20 тис. мешканців (Київська область), котеджне містечко (с. Стоянка).

Максіменцева Катерина

Максіменцева Катерина
Архітекторка в АБ «МОДУС», ландшафтна архітектура громадських просторів і проєктування будівель

Головні проєкти: завод «Арсенал» (Київ) , ЖК «Сан-Франциско» (Київ), ТРЦ «Нікольський» (Харків), офіс «LEGO» (Київ), ЖК в Одесі, район житлової забудови 170 га на 20 тис. мешканців (Київська область), реконструкція кварталу (Хайденхайм), площі Марктплац (Мерінг), Хірштрассе (Ульм).

Ірпінський центральний міський стадіон «Чемпіон»

20220627_130543

Олена Баволяк

Архітекторка, заступниця директора ТОВ «ДІО СПОРТ»

Діяльність: проекти будь-якого рівня, від невеликих майданчиків до спортивних арен, досвід роботи в галузі проектування, будівництва футбольних полів та реконструкції різних за типом спортивних споруд.

Проєкти: Стадіон «Колос», с. Шпитьки, Київська обл., ДЮСШ «Атлет», м. Київ. Стадіон КП «Спортивний комплекс», м. Київ, ДЮСШ м. Ірпінь, ЗОШ №3, м. Ірпінь та багато інших міні-футбольних полів, спортивних та дитячих майданчиків.

IMG_6930

Гушель Владислав Юрійович

Освіта: Випускник КНУБА. Сертифікат архітектора за напрямком “Об’ємне архітектурне проектування”

Діяльність: Розробка концепцій, проектування та авторський нагляд будівель громадського, адміністративного та виробничого призначення. Дизайн інтер’єрів комерційних та житлових просторів.

Об’єкти: дилерський центр VOLVO CE Ukraine, офіс BBDO Ukraine, офіс AVELLUM Partners, логістичний комплекс на 20000м.кв, БЦ по вул. Арсенальній м. Київ, центральна площа в с. Нові Петрівці Київської обл., інтер’єр ресторану “OUT”.

Переможець конкурсу Interior Goda 2021 в номінації HORECA.

Співзасновник та головний архітектор проектного бюро RBG.

Кормильцев Павло

Павло Кормильцев

Інженер електротехнік/світлотехнік, керівник проектного департаменту ГК «Світлотек»

Спеціалізація: Світлотехнічний аудит, розробка концепту освітлення, світлотехнічні розрахунки, виробництво світильників.

Діяльність: Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва, Центральний залізничний вокзал (Донецьк), палац спорту «Дружба», ФК «Шахтар», металургійний комбінат ім.Ілліча, металургійний комбінат «Азовсталь», стадіон «Іллічівець» м. Маріуполь, Тернопільський міський стадіон імені Р.Шухевича, стадіон «Гірник»(Кривий Ріг), мережі «Метро кеш енд Керрі», «Мегамаркет», «Фора», «АТБ» та інші.

Дошкільний навчальний заклад №6 «Радість»

воробйова

Воробйова Дарина Архітектор-візуалізатор

Діяльність: розробка візуалізацій фасадів та інтер’єрів житлових та комерційних об’єктів. Реалізовані проекти: ЖК «Генезіс» в м.Киів, ЖК «Урбаніст» в (м.Київ), дитячий садочок в мікрорайоні Софіївська Борщагівка.

грибова

Грибова Дар’я
Засновник ТОВ «ТГ ЛАЙН», головний інженер проектів

Діяльність: Проектування інженерних мереж опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання та каналізації. Початок кар’єри 2007 рік. Останній проект, що реалізується Комплекс «Lion Hills» с.Лісники Київська область — внутрішні та зовнішні інженерні мережі, комплексне проектування.

Кормильцев Павло

Павло Кормильцев

Інженер електротехнік/світлотехнік, керівник проектного департаменту ГК «Світлотек»

Спеціалізація: Світлотехнічний аудит, розробка концепту освітлення, світлотехнічні розрахунки, виробництво світильників.

Діяльність: Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва, Центральний залізничний вокзал (Донецьк), палац спорту «Дружба», ФК «Шахтар», металургійний комбінат ім.Ілліча, металургійний комбінат «Азовсталь», стадіон «Іллічівець» м. Маріуполь, Тернопільський міський стадіон імені Р.Шухевича, стадіон «Гірник»(Кривий Ріг), мережі «Метро кеш енд Керрі», «Мегамаркет», «Фора», «АТБ» та інші.

плешинець

Віталій Плешинець

Головний архітектор «BÜRO A24D»

Діяльність: Початок кар’єри 2000 рік. Видача проєктної документації, створення демонстраційних матеріалів, супровід експертизи. Останні проекти, що реалізуються: PcH03 – Житлолвий комплекс у м.Львові — архітектурна концепція, проєктна стадія, робоча документація. KzN – Житловий комплекс в с.Козин Київської обл. — архітектурна концепція, проєктна стадія, робоча документація.

туник

Туник Єгор
Засновник ТОВ «ТГ ЛАЙН», директор

Діяльність: Проектування інженерних мереж опалення, вентиляції, кондиціювання, встановлення котелень. Профіль енергозбереження та альтернативні джерела енергії. Початок кар’єри 2011 рік.
Останні проекти, що реалізуються: центр обробки даних при Рівненській АЕС — опалення, вентиляція, кондиціювання, зовнішні мережі теплопостачання, індивідуальний тепловий пункт. Медична установа «Uniclinic» (м. Запоріжжя) — тепломеханічна частина та автоматизація котелень.

Дошкільний навчальний заклад №2 «Веснянка»

Барвінко Оксана ГАП-ПМ

Барвінко Оксана Володимирівна
Директор проєктної агенції ПП «Макропроект», головний архітектор проектів, macroproject.kiev.ua

Діяльність: Розвиток BIM проєктування в Україні в програмі REVIT. Останні об’єкти, що реалізуються під керівництвом 2021-2022рр.: ЖК «Гранд Бурже» (м. Буча), готель з апартаментами «Times» (м. Київ), Бізнес Центр «Bionic» (м.Київ).

Гончаренко Антон_Архітектор -візуалізатор

Гончаренко Антон
Керівник відділу крієйторів в проєктній агенції ПП «Макропроект», архітектор-візуалізатор житлових багатоквартирних комплексів, закладів освіти та комерційних об’єктів

Діяльність: Останні об’єкти, що реалізуються за концепцією організації житлового простору, фасадів та ландшафтного благоустрою 2022р. ЖК «Central Hills» (м. Київ), загальноосвітня школа та ДНЗ в «Paradise Avenue» (с.Крюківщина).

Гупало Олена_інженер ЕТР

Гупало Олена
Інженер проєктувальник в проєктній агенції ПП «Макропроект», інженер проєктувальник розділу електротехнічні рішення та зовнішнє освітлення житлових багатоквартирних комплексів, закладів освіти та комерційних об’єктів

Діяльність: Останні об’єкти, що реалізуються 2021- 2022р. — Бізнес центр «Bionic», школа «TRINITY» (м.Київ).

Лавров Андрій_інженер ВК

Лавров Андрій
Головний інженер в проєктній агенції ПП «Макропроект», керівник відділу ВК, інженер проєктувальник розділу водопостачання та каналізування житлових багатоквартирних комплексів та комерційних об’єктів

Діяльність: Останні об’єкти, що реалізуються під керівництвом та розділом ВК — Бізнес центр «Bionic» (м.Київ), загальноосвітня школа та ДНЗ в «Paradise Avenue» (с.Крюківщина), навчальний корпус та гуртожиток МАУП (м.Київ), школа «TRINITY» (м.Київ).

Семенюк Олена_інженер ОВ

Семенюк Олена
Керівник відділу ОВіК в проєктній агенції ПП «Макропроект», інженер проєктувальник розділу опалення, вентиляція та кондиціонування житлових багатоквартирних комплексів та закладів освіти

Діяльність: Останні об’єкти, що реалізуються за розділом ОВіК 2021-2022рр. — готель з апартаментами «Times» (м. Київ), ЖК «Hello House» (м. Київ), загальноосвітня школа та ДНЗ в «Paradise Avenue» (с.Крюківщина).

 

Сергій Онищенко _головний конструктор

Сергій Онищенко
Керівник конструкторського відділу в проєктній агенції ПП «Макропроект», інженер проєктувальник розділів конструкції бетонні та залізобетонні, дерев’яні конструкції – багатоквартирних комплексів, котеджних містечок, закладів освіти та комерційних об’єктів

Діяльність: Останні об’єкти, що реалізуються під керівництвом 2021-2022рр. — Офісний центр «М3» (м. Київ), ЖК «Hello House» (м. Київ), ЖК «Гранд Бурже» (м. Буча).

Оксана Хорунжа _ведучий конструктор

Оксана Хорунжа
Ведучий конструктор в проєктній агенції ПП «Макропроект», інженер проєктувальник розділу конструкції бетонні та залізобетонні багатоквартирних комплексів та комерційних об’єктів

Діяльність: Останні об’єкти, що реалізуються 2021-2022р. — навчальний корпус та гуртожиток МАУП (м.Київ), Готель з апартаментами «Тіmеs» (м.Київ), Офісний центр «M3» (м.Київ).

Ірпінський ліцей інноваційних технологій

????????????????????????????????????

Руслан Кириша
Професійний інженер-кошторисник, успішний менеджер проектів у будівництві

Освіта: Кандидат технічних наук, Doctor of Philosophy. Автор понад 30 наукових праць. Діяльність: Більше 15 років досвіду оцінювання проектів у будівництві. Успішно реалізовані проекти в сфері житлового будівництва, енергетики, адміністративних і виробничих споруд та ін.

21_2 Калашник Олена

Олена Калашник
Ландшафтна дизайнерка

Діяльність: Багаторічна робота в сфері ландшафтного та предметного дизайну з пошуку нових тенденцій та створення концептуальних рішень з металу, дерева чи рослин. Виконані роботи стали окрасою місць для відпочинку.

Ірпінський академічний ліцей

????????????????????????????????????

Руслан Кириша
Професійний інженер-кошторисник, успішний менеджер проектів у будівництві


Освіта: Кандидат технічних наук, Doctor of Philosophy. Автор понад 30 наукових праць. Діяльність: Більше 15 років досвіду оцінювання проектів у будівництві. Успішно реалізовані проекти в сфері житлового будівництва, енергетики, адміністративних і виробничих споруд та ін.

Processed with VSCO with 5 preset Processed with VSCO with x5 preset

Неборачек Марія
Архітекторка

Проектування, дизайн житлових та поліфункціональних будинків у Канаді, м.Вікторія та Чехії, дизайн інтер’єру – фріланс біржа «Upwork».

23_3 Karapetian_A.

Карапетян Анна
Архітекторка, візуал в «Partner Create»

Діяльність: Проектування комерційних та адміністративних приміщень, дизайн інтер’єрів – ТРЦ «Avenir Plaza» (Буча), офіс ФК «Шахтар» (Київ), офіс компанії «Nestle» (Київ), офіс компанії «Metinvest».

24_4 Лещенко Д.В

Лещенко Дмитро
Архітектор в «Dragon Capital»

Діяльність: Реновація споруд (БЦ, ТРЦ та ін), проекти інтер’єрів, благоустрій території, реконструкція або нове будівництво, частково розробка концепцій для інших організацій. Об’єкти: БЦ «Гранд», «Горизонт Парк», «Піраміда», «Євразія», ТРЦ «Піраміда», «Скай Парк» (Вінниця), «Смарт Плаза», «Оболонь» , ЖК «Оболонь Резіденс», KSE (Київська Школа Економіки), ресторани «Макдональдс» та інше.

Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. художнього профілю №1 ім. А.С. Макаренка

111

Олександр Демченко

Архітектор, головний архітектор проектів, засновник та керівник в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: Досвід проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення на протязі більше 20 років.
Основні знакові об’єкти: ЖК «West House» м. Київ; ЖК по вул. Донця, 2а в м. Київ; ЖК «Liberty Gardens» м. Харків; Загальноосвітня школа в с. Софіївська Борщагівка, Київська область; та багато ін.

20150215_1

Олександр Діхтієвський

Ведучий архітектор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Освіта: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Діяльність: Професійна діяльність більше 20 років. Великий досвід проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення.

Знакові об’єкти: ЖК в смт. Чабани Київської обл., реконструкція стадіону НСК «Олімпійський» м. Київ; Стадіон «Дніпро» в м. Дніпро; та багато ін.

111

Василь Клевцов
Головний інженер, керівник проектів в компанії ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: Професійна діяльність більше 19 років. Комплексне проектування, функції генпроектувальника, інжиніринг, комплексний супровід, авторський нагляд. Проектування житлових комплексів, громадських будівель, закладів освіти і охорони здоров’я, промислові підприємства, інженерні мережі, інженерно-транспортна інфраструктура.

photo5318785588838645325

Олексій Мудрак

Ведучий архітектор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Освіта: Київський національний університет будівництва та архітектури.

Діяльність: Професійна діяльність більше 17 років. Великий досвід проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення.

Знакові об’єкти: ЖК «Liberty Gardens» м. Харків; ЖК «West House» м. Київ; ЖК по вул. Донця, 2а в м. Київ; Загальноосвітня школа в с. Софіївська Борщагівка, Київська область; та ін.

photo5314271754304208093

Олена Уманцева

3D візуалізатор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: Має досвід візуалізації архітектурних об’єктів та внутрішніх інтер’єрів.

Останні роботи: ЖК «Liberty Gardens» м. Харків.; Центр дитячої творчості по вул. Григоренка, м.Київ; Багатофункціональний громадський комплекс по Набережному шосе,25 в м. Києві; Житловий комплекс по вул. Шолуденка в м. Вишгород та інші.

В роботі користується програмним забезпеченням: 3DMax; Corona; Lumion; Archicad.

Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа

Ахтирський Олександр Юрійович

Ахтирський Олександр
CTO, BIM Manager, архітектор

Освіта: Ступінь магістра за спеціальністю «архітектора будівель і споруд» кваліфікація магістр архітектури (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова).
Діяльність: Провідний архітектор та BIM Manager в компанії «ПРОЄКТОРІЯ». Великий досвід проєктування об’єктів промисловості (агропромислові комплекси, заводи), а також об’єктів цивільного призначення (житлові комплекси, офісні будівлі, підземні паркінги). Пошук, тестування, впровадження та оптимізація методів та підходів для організації ефективного процесу взаємодій при проєктуванні, таких як: BIM, Time & Task Management, Scrum, Kanban, Agile.

Гайворонська Вікторія Сергіївна

Гайворонська Вікторія
Архітекторка, дизайнерка інтер’єру, візуалізаторка, спеціалістка компанії «ПРОЄКТОРІЯ» – візуалізація інтер’єру та екстер’єру

Освіта: Придніпровська академія будівництва та архітектури, магістр архітектури.
Діяльність : Два роки проєктування в архітектурній студії, рік самостійної роботи, два роки у візуалізації. Основний напрямок проєктування – планування квартир та котеджів. Візуалізація як інтер’єру так і екстер’єру. Моделювання предметів інтер’єру.

Демченко Валерія Валеріївна

Демченко Валерія
Архітекторка, дизайнерка інтер’єру

Освіта:Київський національний університет будівництва і архітектури, напрям підготовки Архітектура, Київський національний університет будівництва і архітектури.
Діяльність: архітекторка, дизайнерка в компанії «ПРОЄКТОРІЯ». Досвід розробки робочих креслень для дизайн-проєктів та розробки робочої документації для індивідуальних житлових будинків. Організація та ведення проєктів.

Іванов Володимир Ігорович

Іванов Володимир
Архітектор концептуаліст

Освіта: Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Національний авіаційний університет.
Діяльність: провідний архітектор концептуаліст в компанії «ПРОЄКТОРІЯ». Великий досвід роботи з житловими та офісними комплексами, а також з містобудівними рішеннями. Три проєкти у створенні яких приймав участь або вів потрапили на «World Architectural Festival».

Єлінецький Станіслав

Єлінецький Станіслав
Спеціаліст у сфері інженерної концепції, енергозбереження, енергоменеджменту

Освіта: Інженер – будівельник (Київський інженерно – будівельний інститут (КНУБА)), Ржищівський будівельний технікум.

Діяльність: Будівництво теплових та атомних електростанцій. Промислове та цивільне будівництво. Навички — LEED, BREEAM, ASHRAE, ISO; FIDIC, PM, SIX SIGMA.

DSC_6020

Федотов Андрій
Інженер будівельник

Освіта: Інженер будівельник МБГ (Київський Національний університет будівництва та архітектури).
Діяльність у будівництві — з 1992 року від будівельного майстра до головного інженера підприємства, служба замовника, супровід проектної документації, технічний нагляд на будівництві, експерт у будівництві, інженер консультант, зас.нач. управління капітальних вкладень КО «Київзеленбуд» (2017), субпідрядник у «Буддевелмпмент», «KAN», «SAGA» та інші.

Прутян Євгеній Миколайович

Прутян Євгеній
Архітектор, СЕО

Освіта: спеціаліст архітектура будівель і споруд, Київський національний університет будівництва і архітектури.

Відзнаки: Призер «Международного смотр-конкурса дипломных проектов и работ по архитектуре» МООСАО, диплом второй степени. Переможець в командній роботі, номінації «Конкурс молодых архитекторов Украины Canactions 2013», проєкт отримав відзнаку з найкращим рішенням житлового середовища. Переможець в командній роботі, номінації «Памятный знак 1025 лет Крещения Руси».

Діяльність: Має 10 років практики в архітектурній сфері. Основний напрямок в проєктуванні – об’ємно-планувальні рішення. До компанії «ПРОЄКТОРІЯ» в якій являється СЕО та головним сертифікованим архітектором, працював в трьох провідних київських майстернях.

Кормильцев Павло

Павло Кормильцев

Інженер електротехнік/світлотехнік, керівник проектного департаменту ГК «Світлотек»

Спеціалізація: Світлотехнічний аудит, розробка концепту освітлення, світлотехнічні розрахунки, виробництво світильників.

Діяльність: Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва, Центральний залізничний вокзал (Донецьк), палац спорту «Дружба», ФК «Шахтар», металургійний комбінат ім.Ілліча, металургійний комбінат «Азовсталь», стадіон «Іллічівець» м. Маріуполь, Тернопільський міський стадіон імені Р.Шухевича, стадіон «Гірник»(Кривий Ріг), мережі «Метро кеш енд Керрі», «Мегамаркет», «Фора», «АТБ» та інші.

Тихонова Софія Олегівна

Тихонова Софія
Архітекторка, дизайнерка

Освіта: Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Київський університет будівництва та архітектури, Національний університет «Львівська Політехніка», Інститут архітектури та дизайну.
Діяльність: Рік самостійної роботи у сфері дизайну інтер’єрів. Потім архітектор у товаристві з обмеженою вiдповiдальнiстю «АНТЛАЙН». Наразі архітекторка в компанії «ПРОЄКТОРІЯ».

Русанова Ксенія Олексіївна

Русанова Ксенія
Проект менеджер, волонтер, інженер-електрик з п’ятирічним досвідом проектування об’єктів різної складності, провідний інженер відділу проектування електричних мереж в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Магістр в галузі електротехніки, електроенергетики та енергозбереження, Національний університет біоресурсів та природокористування України.
Діяльність: Волонтер надання допомоги військовослужбовцям в зонах бойових дій. Досвідчений спеціаліст проектування внутрішніх електромереж таких об’єктів як станції метрополітену, офісні будівлі, житлові комплекси. Розробляє проектну документацію згідно всіх етапів, від концепції до робочої документації, враховуючи узгодження колізій з суміжними інженерними мережами, нормативний контроль.

Сторожук Володимир Сергійович

Сторожук Володимир
Інженер – електрик з п’ятнадцятирічним досвідом проектування об’єктів різної складності. Керівник відділу проектування електричних мереж в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Національний аграрний університет, с-ть Електрифікація та автоматизація с.г. виробництва.
Діяльність: Кваліфікований фахівець з багатим керівним та будівельним досвідом. Приймав керівну участь та безпосередньо розробляв проекти дренажно-комунікаційного тунелю в м. Ашгабаді, шести станцій метрополітену, Бескидського залізничного тунелю, мінімум трьох автодорожніх тунелів, численних пішохідних підземних переходів. Реконструкцій басейних та спортивних комплексів.

Одинець Максим Володимирович

Одинець Максим
Керівник групи інженерів відділу проектування електричних мереж в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Київський національний університет технологій та дизайну, С-ть: “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”;
Київський радіомеханічний технікум, С-сть: “Конструювання, виробництво і технічне обслуговування виробів електронної техніки”

Діяльність: Досвідчений спеціаліст проектування внутрішніх електромереж. Розробляв повний комплект проектної документації (електротехнічна частина): проектування і реконструкція ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат” м. Обухів; проектування і реконструкція картонно-паперового комбінату; залізничні тунелі (протяжністю від 0.2 до 2 км) – Бескидський тунель (Карпати), автодорожні тунелі; станції метрополітену з перегонами; автодорожні тунелі (протяжністю від 0.2 до 4 км); складські приміщення та реконструкція офісних приміщень – 20 000м2 – м. Київ.

Тавлуй Андрій Володимирович

Тавлуй Андрій
Інженер – конструктор з сімнадцятирічним досвідом проектування об’єктів різної складності. Керівник конструкторського відділу в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Національний транспортний університет, Національний транспортний університет.

Діяльність: Має багатий досвід проектування таких об’єктів: Метрополітени; Автодорожні та залізничні тунелі; Тунелі різного призначення (комунікаційні, дренажні та інші); Шахти; Підпірні стіни – пальові, гравітаційні, комбіновані; Різноманітні залізобетонні підземні споруди (колодязі, камери, резервуари, очисні споруди та інше); Огороджуючі конструкції котловану; Гідроізоляція конструкцій; Захист споруд від зсувів та обвалів; Інженерний захист територій; Укріплення берегів; Розрахунки схилів для визначення зсувних навантажень.

Марчук Олена Володимирівна

Марчук Олена
Інженер – конструктор з дванадцятирічним досвідом проектування об’єктів різної складності. Заступник керівника конструкторського відділу в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Магістр геоінженерії, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Діяльність: Має десятирічний досвід у проектуванні конструкцій нових підземних тунелів, станцій метрополітену та інших споруд, які успішно введені в експлуатацію та реконструкції існуючих. Наразі залучена до відновлення інфрастуктури, що постраждала внаслідок нападу «рашистів». Володіє спеціальними програмами для проектування та графічного дизайну.

Мазниченко Дмитро Вікторович

Мазниченко Дмитро
Інженер – конструктор з п’ятнадцятирічним досвідом проектування об’єктів різної складності. Заступник керівника конструкторського відділу в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Шахтне і підземне будівництво; гірничий інженер-будівельник

Лучко Катерина Дмитрівна

Лучко Катерина
Інженер – конструктор з двадцятирічним досвідом проектування об’єктів різної складності. Заступник керівника конструкторського відділу в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Магістр в галузі Шахтне та підземне будівництво, НТУУ «КПІ».

Діяльність: працювала над проектами підземної частини «Меморіального комплексу пам’яті жертв Голодоморів в Україні»; Бескідський залізнодорожній тунель; численні проекти протизсувних заходів в м.Києві; дренажно-комунікаційний колектор в м. Ашгабаті; є досвід проектування автодорожніх тунелів; дорожніх розв’язок в різних рівнях; проектування станцій метрополітену і перегінних тунелів мілкого та глибокого закладання.

Шевченко Олена Володимирівна

Шевченко Олена
Керівник відділу проектування систем опалення та вентиляції в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Василенко Олена Григоріївна

Василенко Олена
Заступник керівника відділу проектування систем опалення та вентиляції в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Теплоенергетика; магістр з теплоенергетики.

Теплицька Людмила Миколаївна

Теплицька Людмила

Керівник відділу проектування систем водопостачання та водовідведення в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Освіта: Водопостачання та каналізація; інженер-будівельник

Панчук Аліна Сергіївна

Панчук Аліна
Заступник керівника відділу проектування систем водопостачання та водовідведення в ПрАТ «ПІ«Укрспецтунельпроект»

Ірпінська дитячо-юнацька спортивна школа (Vovk+Partners Architects)

PSFix_20220627_162851

Тодосійчук Валерія 

архітекторка

Освіта: бакалавр архітектури, КНУБіА

Діяльність: брала участь у роботі над проектом житлового комплексу “Акварелі 9” та “Акварелі 10” в м. Одесса. Працює над проектною документацією та концептуальними рішеннями житлових та комерційних будівель.

IMG_1867

Гордівська Анастасія

архітекторка

Освіта: бакалавр архітектури, КНУБіА

Діяльність: працювала над проектною документацією житлового комплексу в м. Хмельницький. Займається розробкою архітектурних рішень багатоквартирних та приватних будинків.

photo_2018-02-21_11-38-33

Дутковський Назар 

архітектор

Освіта: магістр архітектури, КНУБіА

Діяльність: розробляв генеральний план житлового комплексу в м. Чорноморськ, розробляв планувальні рішення житлового комплексу в м. Хмельницький а також працю в сфері предметного та архітектурного моделювання.

IMG_7473

Вовк Дмитро

проектний менеджер, головний архітектор

Освіта: магістр архітектури, КНУБіА

Діяльність: Засновник засновник архітектурної компанії «Vovk+Partners Architects», автор проектів багатоквартирних та приватних житлових будинків. громадських об’єктів на території України.

IMG_4891_cmpk

Сіньков Євгеній

головний архітектор

Освіта: спеціаліст архітектури, КНУБіА

Діяльність: Займався проектуванням житлових комплексів в м. Київ, Ірпінь, Одеса. Працює над архітектурними концептами та розробкою проектної документації.

Велосипедна мережа

ПАО

Полюх Артем Олександрович

Інженер-проєктувальник/ інженер-моделювальник вулично-дорожньої мережі, організації дорожнього руху

Освіта:

Магістр міського будівництва і господарства, Київський національний університет будівництва та архітектри

Нульовий рік (Харківська Школи Архітектури)

Діяльність: брав участь у розробці ПСММ Миколаєва, Стратегії розвитку міста Києва, транспортних моделей міст та їх окремих частин. Розробник проектів організації дорожнього руху в населених пунктах і поза ними.

КСВ

Станіслав Клименко 

дизайнер вуличного простору, проєктна команда “Bike City consulting”

Освіта:
психологія, соціологія, управління (НПУ ім.М.П. Драгоманова)
міська мобільність (University College London)

Діяльність: керівник Сектору організації веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, член технічної ради ДП “ДерждорНДІ”, співавтор Комплексної схеми транспорту міста Києва (в частині розділу велосипедного транспорту та інфраструктури), співавтор Концепції розвитку міста Чернігова, в частині розділу велосипедного інфраструктури, автор та співавтор змін Державних будівельних норм (ДБН), стандартів (ДСТУ) та Правил дорожнього руху в частині велосипедної інфраструктури.

David Stobbe / stobbephoto.ca

Нагорний Тимофій Володимирович

проєктант, проєктна команда Bike City consulting

Освіта:

Бакалавр з управління розвитком регіонів, Магістр з урбаністики та регіонального розвитку (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

Діяльність: головний спеціаліст Сектору організації веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, член технічної ради ДП “ДерждорНДІ”, співавтор Концепції інтегрованого розвитку Подільського району м. Києва, співавтор Концепції відбудови і розвитку міста Чернігова, співавтор змін до Державних будівельних норм (ДБН), стандартів (ДСТУ) та Правил дорожнього руху, випускник програми стажувань Mitacs Globalink Research Internship (Університет Саскачевану, Канада).

ТЯР

Ярослав Торба

інженер-проектувальник з ОДР, містопланувальник.

Освіта: Магістр містобудування та просторовго планування,
Київський Національний університет будівництва та архітектури.
Діяльність: проєктна команда “Bike City consulting”, інженер-проектувальник вулично-дорожньої мережі, організації дорожнього руху, брав участь у внесенні змін до ДСТУ 2587 «дорожня розмітка», ДСТУ 4100 «дорожні знаки», співавтор альбому «типових схем влаштування велосипедної інфраструктури у м. Києві».

photo5314271754304208093

Олена Уманцева

3D візуалізатор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: Має досвід візуалізації архітектурних об’єктів та внутрішніх інтер’єрів.

Останні роботи: ЖК «Liberty Gardens» м. Харків.; Центр дитячої творчості по вул. Григоренка, м.Київ; Багатофункціональний громадський комплекс по Набережному шосе,25 в м. Києві; Житловий комплекс по вул. Шолуденка в м. Вишгород та інші.

В роботі користується програмним забезпеченням: 3DMax; Corona; Lumion; Archicad.

Площа Свободи на місці старого ринку (Project Seven)

Васіловська Євгенія

Васіловська Євгенія

Директорка Архітектурного бюро “Project Seven”

Освіта: спеціаліст містобудування та архітектури (ДонНАБА)

Діяльність: приймала участь у наступних проектах: Театр на Подолі, Черкаський зоопарк (генпроєктування, управління проєктом, будівництво), Благоустрій частини території ККФ «РОШЕН» (генпроєктування, управління проєктом), Підземні переходи на Деміївський площі (генпроєктування, управління проектом, будівництво) та інше.

Кочуг Анна

Анна Кочуг

провідна архітекторка в бюро «Project seven».

Освіта: магістр «Архітектура будівель і споруд» (КНУБА)

Діяльність: брала участь у наступних проектах: підземні переходи на Деміївський площі (генпроєктування, управління проектом, будівництво) – 2740 кв.м., багатоквартирний житловий будинок із паркінгом по пр. Бандери у Києві (генпроєктування) – 63 312 кв.м., логістичний комплекс «Розетка» у Київській обл. та інших.

Сидоров Андрій

Андрій Сидоров

Ведучий архітектор у «Project Seven»

Освіта: магістр «Містобудування та архітектури» (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова)

Діяльність: брав участь у наступних проектах: адміністративний блок заводу «ЕКІПАЖ» у Броварах (генпроєктування, управління проектом, будівництво) – 660 кв.м., Театр на Подолі, Черкаський зоопарк, Благоустрій частини території ККФ «РОШЕН» (генпроєктування, управління проєктом) та інших.

Скора Тетяна

Скора Тетяна

Менеджерка проектів «Project Seven»

Освіта: магістр з фінансів (КНЕУ)

Діяльність: брала участь у проектах різної складності від 600 кв.м. до 203373кв.м: Черкаський зоопарк, логістичний комплекс «Розетка» у Київській обл., адміністративний блок заводу «ЕКІПАЖ» у Броварах (генпроєктування, управління проектом, будівництво).

????????????????????????????????????

Руслан Кириша

Освіта: Кандидат технічних наук, Doctor of Philosophy. Автор понад 30 наукових праць.

Діяльність: Професійний інженер-кошторисник, успішний менеджер проектів у будівництві.

Більше 15 років досвіду оцінювання проектів у будівництві. Успішно реалізовані проекти в сфері житлового будівництва, енергетики, адміністративних і виробничих споруд та ін.

Площа Свободи на місці старого ринку (Demchenko Architectural Group)

111

Олександр Демченко

Архітектор, головний архітектор проектів, засновник та керівник в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення на протязі більше 20 років.

Основні знакові об’єкти: ЖК «West House» м. Київ; ЖК по вул. Донця, 2а в м. Київ; ЖК «Liberty Gardens» м. Харків; Загальноосвітня школа в с. Софіївська Борщагівка, Київська область; та багато ін.

20150215_1

Олександр Діхтієвський

Ведучий архітектор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Освіта: Київський національний університет будівництва і архітектури.

Діяльність: Професійна діяльність більше 20 років. Великий досвід проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення.

Знакові об’єкти: ЖК в смт. Чабани Київської обл., реконструкція стадіону НСК «Олімпійський» м. Київ; Стадіон «Дніпро» в м. Дніпро; та багато ін.

111

Василь Клевцов
Головний інженер, керівник проектів в компанії ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: Професійна діяльність більше 19 років. Комплексне проектування, функції генпроектувальника, інжиніринг, комплексний супровід, авторський нагляд. Проектування житлових комплексів, громадських будівель, закладів освіти і охорони здоров’я, промислові підприємства, інженерні мережі, інженерно-транспортна інфраструктура.

photo5318785588838645325

Олексій Мудрак

Ведучий архітектор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Освіта: Київський національний університет будівництва та архітектури.

Діяльність: Професійна діяльність більше 17 років. Великий досвід проектування об’єктів архітектури різного функціонального призначення.

Знакові об’єкти: ЖК «Liberty Gardens» м. Харків; ЖК «West House» м. Київ; ЖК по вул. Донця, 2а в м. Київ; Загальноосвітня школа в с. Софіївська Борщагівка, Київська область; та ін.

photo5314271754304208093

Олена Уманцева
3D візуалізатор в ФОП «Демченко», «Demchenko Architectural Group»

Діяльність: Має досвід візуалізації архітектурних об’єктів та внутрішніх інтер’єрів.

Останні роботи: ЖК «Liberty Gardens» м. Харків.; Центр дитячої творчості по вул. Григоренка, м.Київ; Багатофункціональний громадський комплекс по Набережному шосе,25 в м. Києві; Житловий комплекс по вул. Шолуденка в м. Вишгород та інші.

В роботі користується програмним забезпеченням: 3DMax; Corona; Lumion; Archicad.

Площа Свободи на місці старого ринку (Vovk+Partners Architects)

PSFix_20220627_162851

Тодосійчук Валерія 

архітекторка

Освіта: бакалавр архітектури, КНУБіА

Діяльність: брала участь у роботі над проектом житлового комплексу “Акварелі 9” та “Акварелі 10” в м. Одесса. Працює над проектною документацією та концептуальними рішеннями житлових та комерційних будівель.

IMG_1867

Гордівська Анастасія

архітекторка

Освіта: бакалавр архітектури, КНУБіА

Діяльність: працювала над проектною документацією житлового комплексу в м. Хмельницький. Займається розробкою архітектурних рішень багатоквартирних та приватних будинків.

photo_2018-02-21_11-38-33

Дутковський Назар 

архітектор

Освіта: магістр архітектури, КНУБіА

Діяльність: розробляв генеральний план житлового комплексу в м. Чорноморськ, розробляв планувальні рішення житлового комплексу в м. Хмельницький а також працю в сфері предметного та архітектурного моделювання.

IMG_7473

Вовк Дмитро

проектний менеджер, головний архітектор

Освіта: магістр архітектури, КНУБіА

Діяльність: Засновник засновник архітектурної компанії «Vovk+Partners Architects», автор проектів багатоквартирних та приватних житлових будинків. громадських об’єктів на території України.

IMG_4891_cmpk

Сіньков Євгеній

головний архітектор

Освіта: спеціаліст архітектури, КНУБіА

Діяльність: Займався проектуванням житлових комплексів в м. Київ, Ірпінь, Одеса. Працює над архітектурними концептами та розробкою проектної документації.

Площа Свободи на місці старого ринку

ДанільцеваМаринаАртемівна

Марина Данільцева

Ірпінчанка

Освіта: Випускниця КНУБА, магістрка з питань дизайну та архітектурного середовища

Діяльність: Дизайн та візуалізація інтер’єрів комерційних та жилих інтер’єрів.

Об’єкти комерційних інтер’єрів: Cargill, Spaces, офіс ФК Шахтар, Credit Agricole, Metinvest, Avenir, BoolatPlay, Raiffeisen Bank Aval, колл-центр ДСНС.

Учасниця Interior Goda 2021-2022.

Дизайнер-візуалізатор у компанії Partner C.

Гузенко Кирило Юрійович

Гузенко Кирило Юрійович

Скульптор, з Києва.

Магістр скульптури Національної Академії Образотворчого мистецтва та архітектури.

Засновник скульптурної майстерні H&co sculpture studio.

фото

Софія Дзюблюк 

художниця

Освіта: Магістерка образотворчого мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури.

Членкиня Національної Спілки Художників України.

Діяльність: Керівниця творчої студії Soyka.art.studio. Спеціалізується на розписі стін та муралів. Виконувала замовлення в Україні, Австрії, Сполучених Штатах Америки. Організовувала та брала участь у волонтерських проєктах, в тому числі в співпраці з Моніторинговою місією ООН з прав людини в Україні.

23_3 Karapetian_A.

Карапетян Анна Акопівна

архітектор, візуал.

Поточне місце роботи : Partner Create.
Посада: архітектор, провідний архітектор.
Проектування комерційних та адміністративних приміщень, дизайн інтер’єрів.

Об’єкти:
ТРЦ
Avenir Plaza (Буча)
Офіс ФК Шахтар (Київ)
Офіс компанії
Nestle (Київ)
Офіс компанії
Metinvest.

62197219_10214289077206912_5020507780486791168_n

Станіслав Клименко 

дизайнер вуличного простору, проєктна команда “Bike City consulting”

Освіта:
психологія, соціологія, управління (НПУ ім.М.П. Драгоманова)
міська мобільність (University College London)

Діяльність: керівник Сектору організації веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, член технічної ради ДП “ДерждорНДІ”, співавтор Комплексної схеми транспорту міста Києва (в частині розділу велосипедного транспорту та інфраструктури), співавтор Концепції розвитку міста Чернігова, в частині розділу велосипедного інфраструктури, автор та співавтор змін Державних будівельних норм (ДБН), стандартів (ДСТУ) та Правил дорожнього руху в частині велосипедної інфраструктури.

Кормильцев Павло

Павло Кормильцев 

інженер електротехнік/світлотехнік, керівник проектного департаменту ГК “Світлотек”.

Спеціалізація: Світлотехнічний аудит, розробка концепту освітлення, світлотехнічні розрахунки, виробництво світильників.

Діяльність: аеропорт ім.«Прокоф’єва», Центральний залізничний вокзал (Донецьк), палац спорту “Дружба”, ФК «Шахтар», металургійний комбінат ім. Ілліча, металургійний комбінат “Азовсталь”, стадіон “Іллічівець” м. Маріуполь, Тернопільський міський стадіон імені Р.Шухевича, стадіон “Гірник”(Кривий Ріг), мережі «Метро кеш енд Керрі», «Мегамаркет», «Фора», «АТБ» та інші.

катя

Максіменцева Катерина Олегівна

Ландшафтна архітектура громадських просторів, проектування будівель і споруд.

Об’єкти: завод Арсенал (Київ) , ЖК Сан-Франциско (Київ), ТРЦ Нікольський (Харків), офіс LEGO (Київ), ЖК в Одесі, Київській області, реконструкція кварталу (Хайденхайм), площі Марктплац (Мерінг), Хірштрассе (Ульм).

Архітектор в АБ МОДУС

David Stobbe / stobbephoto.ca

Нагорний Тимофій Володимирович

проєктант, проєктна команда Bike City consulting

Освіта: Бакалавр з управління розвитком регіонів, Магістр з урбаністики та регіонального розвитку (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)

Діяльність: головний спеціаліст Сектору організації веломережі Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, член технічної ради ДП “ДерждорНДІ”, співавтор Концепції інтегрованого розвитку Подільського району м. Києва, співавтор Концепції відбудови і розвитку міста Чернігова, співавтор змін до Державних будівельних норм (ДБН), стандартів (ДСТУ) та Правил дорожнього руху, випускник програми стажувань Mitacs Globalink Research Internship (Університет Саскачевану, Канада).

ПАО

Полюх Артем

Інженер-проектувальник/ інженер-моделювальник вулично-дорожньої мережі, організації дорожнього руху

Освіта: Магістр міського будівництва і господарства, Київський національний університет будівництва та архітектури

Нульовий рік (Харківська Школи Архітектури)

Діяльність: брав участь у розробці ПСММ Миколаєва, Стратегії розвитку міста Києва, транспортних моделей міст та їх окремих частин. Розробник проектів організації дорожнього руху в населених пунктах і поза ними.

IMG_20200821_075913_369_2

Пучінін Андрій Володимирович

Архітектор-концептуаліст

Архітектор в ISTO architecture

Проектування громадських та житлових будівель, дизайн інтерєрів

Саган Сергій Сергійович

Саган Сергій Сергійович
Власник та ідейний натхненник компанії Smart D

Об’єкти: ОХМАТДИТ, Арсенал, Музей Першої Світової війни у Харкові, Saga, Dim

IMG_1251

Снісар Агнеса Олександрівна

архітекторка, дизайнерка інтер’єрів.

Освіта: Магістр містобудування та архітектури

Національний Університет Львівська Політехніка

Діяльність : приймала участь в розробці генерального плану міста Золочів, розробка дизайну комерційних та приватних інтер’єрних просторів ( Itera, Spaces, Farmak та ін.), основна діяльність – дизайн приватних інтер’єрів та їх реалізація.

ТЯР

Ярослав Торба

інженер-проектувальник з ОДР, містопланувальник.

Освіта: Магістр містобудування та просторовго планування,
Київський Національний університет будівництва та архітектури.
Діяльність: проєктна команда “Bike City consulting”, інженер-проектувальник вулично-дорожньої мережі, організації дорожнього руху, брав участь у внесенні змін до ДСТУ 2587 «дорожня розмітка», ДСТУ 4100 «дорожні знаки», співавтор альбому «типових схем влаштування велосипедної інфраструктури у м. Києві».

Хвищук Владислав Сергійович

Хвищук Владислав Сергійович

Проектант

компанія Smart D

097 550 68 72

Охматдит, Saga, Dim, KAN

[email protected]

Тел. +380739654591
(пріоритетний месенджер для комунікацій WhatsApp)

Контактна особа
Аліна Яременко