LOGO_FondVidnovlenyaIrpenya_EN

ФОНД ВІДНОВЛЕННЯ ІРПЕНЯ

Ірпінь – одне з найбільш мальовничих і легендарних міст Київщини. За багату мистецьку спадщину його називають Українським Парнасом, а за потужний і стрімкий розвиток протягом останніх років – Українським дивом.

Про фонд

Засновники

Реквізити

Проекти

Медіа-Амбасадори

Контакти

ЗМІ про Фонд

Звіти Фонду

Громадська організація «Фонд відновлення Ірпеня» заснована у 2022 році з метою залучення фінансування для відновлення обєктів соціальної та житлової інфраструктури Ірпеня, що були зруйновані внаслідок російської агресії в Україні.
Засновники громадської організації «Фонд відновлення Ірпеня»:

  • Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова
  • Сергій Тарута, Народний депутат України
  • Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня, Ірпінський міський голова 2014-2018 років.

Метою діяльності ГО «Фонд відновлення Ірпеня» є віднолення обєктів соціальної інфраструктури, багатоповерхового та приватного житлового фонду, знищеного або пошкодженого під час війни в Ірпені.

Місією ГО «Фонд відновлення Ірпеня» є неупереджене інформування світової громадської про наслідки руйнування інфраструктури України і пошук партнерів в інших країнах для відновлення міста.
Для цього ГО «Фонд відновлення Ірпеня» разом із Інвестиційною радою Ірпеня створили інформаційний ресурс IRPIN HELP www.IprinHelp.com, на якому опубліковано загальну презентацію руйнувань в Ірпені, презентацію руйнувань кожного об'єкта соціальної та житлової інфраструктури, кошториси відновлення та інформацію про долучення міжнародних партнерів до відбудови міста.

24 лютого в Україні розпочалася війна. Протягом трьох днів ворог планував захопити Київ, але Ірпінь зупинив окупантів ціною руйнувань 70% інфраструктури міста.

Ми зупинили ворога, Ірпінь отримав статус місто-Герой. Зараз перед нами стоїть завдання відбудови об‘єктів соціальної інфраструктури (лікарень, шкіл, дитячих садочків, об‘єктів спорту та культури); відбудови багатоповерхових та приватних будівель.

Саме тому ми створили громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня» і звертаємося сьогодні до міжнародної спільноти з проханням про допомогу у відбудові міста-Героя Ірпеня.

Олександр Маркушин
Ірпінський міський голова

На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну місто Ірпінь стало фортецею Києва. Ціною життів і шокуючих руйнувань втримало окупантів на підступах до столиці. Російські загарбники жорстоко понівечили зелене, затишне, комфортабельне місто. Сьогодні розтерзаний, але нескорений Ірпінь потребує допомоги міжнародної спільноти – для відновлення та відбудови.

Разом із мером Ірпеня Олександром Маркушиним та головою Інвестиційної ради Ірпеня Володимиром Карплюком ми заснували громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня».

Кожен донорський внесок – це внесок у відродження життя в Ірпені: допомога постраждалим мешканцям, які залишились без даху над головою, відновлення зруйнованих шкіл, лікарень, надважливих об’єктів соціальної інфраструктури.

Сергій Тарута

Почесний Президент «Фонду відновлення Ірпеня»

Промисловець, Народний депутат України

До початку військових дій в Ірпені це місто стало прикладом відродження для всієї України та посідало перші позиції в багатьох рейтингах комфортності проживання, ведення бізнесу та інвестиційної привабливості.

Лише за 6 років місто позитивно змінилося. Ми реконструювали дитячу поліклініку та почали будувати сучасний медичний центр, відкрили нові амбулаторії сімейної медицини, дитячі садочки, 12 парків, скверів, Набережну з велодоріжками, оновили Центральну площу, повністю оновили систему водопостачання за європейськими стандартами.

Але Ірпінь внаслідок воєнних дій зазнав значних руйнувань. Після звільнення Ірпеня ми запросили представників архітектурної спільноти об’єднатися задля відбудови нашого красивого міста-Героя Ірпеня.

Протягом місяця ми отримали від волонтерів десятки бачень, який може бути відновлений Ірпінь. І це буде другою поразкою російського окупанта, який має усвідомити, що українці та ірпінчани не лише не здаються, а й об’єднуються для відбудови спільними зусиллями з міжнародними партнерами.

Ми створили громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня» і разом з міжнародними партнерами докладемо усіх зусиль для відбудови нашого міста.

Володимир Карплюк
виконавчий директор Фонду відновлення Ірпеня

Платіж карткою

Для переказів у гривні (UAH):

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ФОНД ВІДНОВЛЕННЯ ІРПЕНЯ»
ЄДРПОУ 44785594.

UA893225400000026000101076034
Призначення платежу "Добровільні пожертвування".

Для переказів у євро (EUR):

Intermediary Institution:
Commerzbank AG,
FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
SWIFT: COBADEFF

Beneficiary Bank:
FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK
KYIV, UKRAINE
SWIFT: FUIBUA2X

Beneficiary:
UA893225400000026000101076034
PO "FIR" (CIBFUAUK)

Remitance Information:

SWIFT: CIBFUAUK JSB'CIB'
Voluntary donations
Acc UA863348510000000000001600920

Для переказів в доларах США (USD):

Intermediary Institution:
The Bank of New York Mellon
New York
SWIFT: IRVTUS3N

Beneficiary Bank:
FIRST UKRAINIAN INTERNATIONAL BANK
KYIV, UKRAINE
SWIFT: FUIBUA2X

Beneficiary:
UA893225400000026000101076034
PO "FIR" (CIBFUAUK)

Remitance Information:
SWIFT: CIBFUAUK JSB'CIB',
Voluntary donations
Acc UA863348510000000000001600920

Для переказів у фунтах стерлінгів (GBP):

Intermediary Institution:
Commerzbank AG,
FRANKFURT AM MAIN, GERMANY
SWIFT: COBADEFF

Beneficiary Bank:
PIVDENNYI BANK
ODESSA, UKRAINE
SWIFT PIVDUA22
Acc. 400886522200GBP

Beneficiary:
UA893225400000026000101076034
PO "FIR" (CIBFUAUK)

Remitance Information:
SWIFT: CIBFUAUK , JSB'COMMERCIAL INDUSTRIAL BANK', KYIV, UKRAINE Voluntary donations acc. UA773282090000016009010008039

Криптовалюти

BTC: bc1qz3tr2lz0ytja78u7d08qq7uz28tc2a6pxlx67z

ETH: 0xC595645A46b07BAB91643532B897BCD073c743dC

USDT (TRC20): TVD2eJVqQjuk99AQyW4XjcYZKbHiayyi4d

Patreon

Стань нашим патроном на Patreon

Irpin reconstruction summit – перший захід в Україні під час війни росії проти України, організований волонтерами, спрямований на систематичну стійку відбудову українських міст, нині міста Ірпінь.

Проєкт реалізується громадською організацією “Фонд відновлення Ірпеня” за ініціативи голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка.

Цілі проєкту – реконструкція міста Ірпінь відповідно до Цілей сталого розвитку ООН та залучення інвестицій від країн Європейського Союзу та міжнародних фондів.

Проєкт об’єднав понад 200 фахівців різних галузей: архітекторів, дизайнерів, урбаністів, фандрейзерів, перекладачів, дизайнерів. Вони об’єдналися в групи для розробки стійких рішень для відновлення важливої соціальної інфраструктури міста у партнерстві з міжнародними установами.

В рамках проєкту:

  • Організовано роботу 200 волонтерів, які створили ескізні проєкти відбудови міст, підготували візуалізацію, статистичні дані щодо потреб та руйнацій після вторгнення російської армії, підготували кошторисну вартість відбудови соціальних інфраструктурних об’єктів.
  • Проведено сотні міжнародних зустрічей з фахівцями щодо відбудови міст та ряд міжнародних подій в Італії, Франції, Бельгії, Португалії, США, Польщі та інших країнах.

Наразі ми працюємо за двома напрямками:

  • Антикризовий напрямок: передбачає планування кошторисів для швидкої відбудови Ірпеня. Пошук критичного нагального фінансування для функціонування міста у сталому режимі, а саме ресурсу для запуску шкіл, садочків, амбулаторій, відбудови дахів будинків.
  • Напрямок стратегічної відбудови: передбачає планування Стратегії післявоєнної відбудови Ірпеня, підготовку майстер-плану, нових ескізних проєктів розвитку архітектури Ірпеня за участі місцевих та міжнародних експертів.

ГО “Фонд відновлення Ірпеня” запрошуємо до команди фахівців зі стратегічного планування міст, урбаністів, архітекторів, фандрейзерів, фінансистів, кошторисників, інженерів, проєктних менеджерів, членів до дорадчої ради. Напишіть нам [email protected]

Валерій Харчишин

Український рок-музикант, соліст гурту “Друга Ріка”

Олександр ПОНОМАРЬОВ
Народний Артист України
Співак, композитор, продюсер
«Золотий Голос України»

Коля СЄРГА
Співак, поет, ведучий

Бампер і Сус
Прості хлопці з ютуба

Олексій Суровцев

Хореограф, популярний актор серіалу “Слід” телеканалу СТБ, волонтер та засновник притулку для тварин в Ірпені

Сергій Жадан

Український письменник, перекладач, громадський діяч, фронтмен гуртів «Жадан і Собаки» та «Лінія Маннергейма». Автор романів «Депеш Мод», «Ворошиловград», «Месопотамія», «Інтернат», поетичних збірок «Цитатник», «Ефіопія», «Життя Марії», «Тамплієри», «Антена», «Список кораблів» та інших.

Оля Цибульська

Українська співачка

Іван Степурін

Заступник директора ТОВ «САММІТ ФІЛЬМ».

Директор ТОВ “Видавництво “Саміт-Книга”.

Директор БФ “Міжнародний благодійний фонд “Твоя Доброта”.

Голова комітету з культури та туризму Громадської ради при КМДА.

Член правління Української Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів.
Співголова Української Асоціації письменників пригодницького та детективного жанру.

Офіс відновлення Ірпеня

Україна, 08205, Київська обл., місто Ірпінь, вул. Алієвої З., будинок 66/1, приміщення 11

Надіслати листа

[email protected]

Подзвонити

+38 (096) 02 08 043

Для ЗМІ
+380 (93) 464 85 58

Волонтерський рух
+380 (66) 956 30 08

Гуманітарний напрямок
+380 (93) 076 84 11

Посольство України в Японії передало Ірпеню два потужних генератори, – Моя Київщина

За сприяння Посольства України в Японії місто Ірпінь отримало два дизель-генератори Допомогу місту Посольства України в Японії надало на прохання Фонду відновлення Ірпеня. Так, координаторка

Дивитись далі »

Підтримати відбудову Ірпеня відтепер можна на платформі «Patreon»

Відтепер кожен, хто бажає підтримати відбудову міста-героя Ірпеня, може зробити це за допомогою інтернет-платформи «Patreon». Фонд відновлення міста створив на платформі сторінку «Help Irpin. Благодійні пожертви на

Дивитись далі »

В Ірпені закінчили консервацію частини Центрального будинку культури

В Ірпені закінчили консервувати на зиму вхідну частину зруйнованого Центрального будинку культури. Про це повідомила на своїй сторінці у фейсбуці керівниця відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія

Дивитись далі »

«Толокери» та Фонд відновлення Ірпеня допомагають родині Шадурських відремонтувати тимчасове житло (відео)

Старенька амфора – єдине, що вціліло в цьому будинку на вулиці Северинівській в Ірпені. До війни тут жила сім’я Шадурських. Зараз – лише вигорілі стіни.

Дивитись далі »

Фонд відновлення Ірпеня оприлюднив фінансовий звіт за листопад, – Київщина 24/7

Фонд відновлення Ірпеня оприлюднив свій фінансовий звіт за листопад. Про це повідомив голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк у Telegram. За період 1 серпня – 18 листопада

Дивитись далі »

Посольство України в Японії передало Ірпеню два потужних генератори, – Моя Київщина

За сприяння Посольства України в Японії місто Ірпінь отримало два дизель-генератори...

Підтримати відбудову Ірпеня відтепер можна на платформі «Patreon»

Відтепер кожен, хто бажає підтримати відбудову міста-героя Ірпеня, може зробити це за...

Фонд відновлення Ірпеня передав будматеріали для ремонту ще двох багатоповерхівок

Під час бойових дій на території Ірпеня будинки 104а і 106 ЖК «Green Life» на вулиці Мечникова...

В Ірпені закінчили консервацію частини Центрального будинку культури

В Ірпені закінчили консервувати на зиму вхідну частину зруйнованого Центрального будинку...

«Толокери» та Фонд відновлення Ірпеня допомагають родині Шадурських відремонтувати тимчасове житло (відео)

Старенька амфора – єдине, що вціліло в цьому будинку на вулиці Северинівській в Ірпені. До...

Фонд відновлення Ірпеня оприлюднив фінансовий звіт за листопад, – Київщина 24/7

Фонд відновлення Ірпеня оприлюднив свій фінансовий звіт за листопад. Про...

Багатодітна родина отримала модульний будинок від Фонду відновлення Ірпеня

До війни в цих будинках на вулиці Тургенєвській в Ірпені жила велика родина Коломійців, а від...

Карплюк відзвітував про залучення Фондом відновлення Ірпеня будівельних матеріалів для ремонту будинків

Співзасновник Фонду відновлення Ірпеня, голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк...

Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня (відео)

Фонд відновлення Ірпеня отримав чергову партію будматеріалів для відновлення пошкоджених...

Фінансові звіти

Фінансовий звіт громадської організації “Фонд відновлення Ірпеня” за квітень 2023 року.

Період звітності: квітень 2023 рокуЗа звітний період на рахунки громадської організації...

Фінансовий звіт громадської організації “Фонд відновлення Ірпеня”

Період звітності: лютий – березень 2023 рокуЗа звітний період на рахунки громадської...

Фінансовий звіт громадської організації “Фонд відновлення Ірпеня”

Період звітності: 01 січня 2023 року – 31 січня 2023 рокуЗа звітний період на рахунки...

Фінансовий звіт громадської організації “Фонд відновлення Ірпеня”

Період звітності: 01 серпня 2022 року – 31 грудня 2022 рокуЗа звітний період на рахунки...

Фінансовий звіт “Фонду відновлення Ірпеня” (листопад 2022 року)

Період звітності: 01 серпня 2022 року – 18 листопада 2022 рокуЗа звітний період на рахунки...

Фінансовий звіт громадської організації “Фонд відновлення Ірпеня”, 19 жовтня

Період звітності: 01 серпня 2022 року – 19 жовтня 2022 рокуЗа звітний період на рахунки...

Звіт по матеріалах

Фонд відновлення Ірпеня звітує по будматеріалах за січень-лютий

Фонд відновлення Ірпеня традиційно звітується перед донорами та отримувачами допомоги про...

Фонд відновлення Ірпеня звітується по будматеріалах за грудень

У грудні з партії матеріалів, що була надана 10 листопада 2022 року ТОВ «Сен-Гобен Будівельна...

Фонд відновлення Ірпеня звітується про отримання будматеріалів у листопаді

11 листопада Колот Роман Володимирович надав Фонду відновлення Ірпеня модульний будиночок для...

Звіт про отримані та передані будівельні матеріали

Співзасновник Фонду відновлення Ірпеня, голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк...