До відновлення зелених зон міста-героя Ірпеня кожен може долучитися за такими напрямками:

  1. Пожертви на озеленення та цифровізацію зелених насаджень за посиланням

Зібрані кошти будуть спрямовані на висадку дерев та кущів на пошкоджених зелених зонах Ірпеня фахівцями з озеленення КП “Управління благоустрою міста”. Всі зелені насадження будуть взяті на баланс підприємства та внесені в електронний реєстр зелених насаджень.

Основна мета реєстру – систематизація інформації про наявні зелені зони Ірпеня, де кожен мешканець зможе вносити відомості про дерево, його  стан, геолокацію, додавати фото тощо. 

2. Підтримати індивідуально чи в рамках корпоративної відповідальності. 

Наприклад, закупити та передати місту рослини, інвентар тощо або направити пожертви на закупівлю конкретних рослин, вказавши в коментарях свою пропозицію. Соціально-відповідальний бізнес може долучитися до спільної висадки алеї дерев. 

Ім’я кожного благодійника увійде до Зеленої книги Подяки міста-героя Ірпеня. 

3. Залучення до інвентаризації ірпінських дерев з метою створення електронного реєстру зелених насаджень. 

КП «Управління благоустрою міста» спільно з екоактивістами розпочали інвентаризацію зелених насаджень зі старовікових дубів. Наразі інвентаризовано 106 дерев.

4. Проведення акцій солідарності задля реалізації солідарних ініціатив з озеленення міста та надання додаткових стимулів для культурного, інфраструктурного та економічного  розвитку Ірпінської громади. 

 Яскравим прикладом стало проведення  солідарної волонтерської акції «Ірпінь та калина – все буде Україна», до якої долучилися на волонтерських засадах понад 100 мешканців Київщини та благодійні організації. В рамках акції висаджено понад 200 кущів калини та інших рослин. 

 5.  Підтримати озеленення міста в рамках партнерських проєктів з іншими благодійними та громадськими організаціями. 

Добровільні пожертвування на відновлення зелених зон міста-героя Ірпеня, постраждалих внаслідокросійської агресії, та цифровізацію зелених насаджень