До відновлення зелених зон міста-героя Ірпеня кожен може долучитися за такими напрямками:
- Пожертви на озеленення та цифровізацію зелених насаджень за посиланням
Зібрані кошти будуть спрямовані на висадку дерев та кущів на пошкоджених зелених зонах Ірпеня фахівцями з озеленення КП “Управління благоустрою міста”. Всі зелені насадження будуть взяті на баланс підприємства та внесені в електронний реєстр зелених насаджень.
Основна мета реєстру – систематизація інформації про наявні зелені зони Ірпеня, де кожен мешканець зможе вносити відомості про дерево, його стан, геолокацію, додавати фото тощо.
2. Підтримати індивідуально чи в рамках корпоративної відповідальності.
Наприклад, закупити та передати місту рослини, інвентар тощо або направити пожертви на закупівлю конкретних рослин, вказавши в коментарях свою пропозицію. Соціально-відповідальний бізнес може долучитися до спільної висадки алеї дерев.
Ім’я кожного благодійника увійде до Зеленої книги Подяки міста-героя Ірпеня.
3. Залучення до інвентаризації ірпінських дерев з метою створення електронного реєстру зелених насаджень.
КП «Управління благоустрою міста» спільно з екоактивістами розпочали інвентаризацію зелених насаджень зі старовікових дубів. Наразі інвентаризовано 106 дерев.
4. Проведення акцій солідарності задля реалізації солідарних ініціатив з озеленення міста та надання додаткових стимулів для культурного, інфраструктурного та економічного розвитку Ірпінської громади.
Яскравим прикладом стало проведення солідарної волонтерської акції «Ірпінь та калина – все буде Україна», до якої долучилися на волонтерських засадах понад 100 мешканців Київщини та благодійні організації. В рамках акції висаджено понад 200 кущів калини та інших рослин.
5. Підтримати озеленення міста в рамках партнерських проєктів з іншими благодійними та громадськими організаціями.
Добровільні пожертвування на відновлення зелених зон міста-героя Ірпеня, постраждалих внаслідокросійської агресії, та цифровізацію зелених насаджень