LOGO_FondVidnovlenyaIrpenya_UA (1)

КОМАНДА

Ірпінь – одне з найбільш мальовничих і легендарних міст Київщини. За багату мистецьку спадщину його називають Українським Парнасом, а за потужний і стрімкий розвиток протягом останніх років – Українським дивом.

Основними завданнями та найголовнішою метою покладеними на команду ГО «Фонд відновлення Ірпеня» є залучення компаній та донорів для відновлення соціальної, критичної та житлової інфраструктури міста, а також реалізація проєктів розвитку Ірпінської громади.

Дарина Катькало

Операційна директорка Фонду відновлення Ірпеня

Радниця Ірпінського міського голови з питань розвитку, спеціаліст у сфері PR та зв’язків з громадськістю, комунікаційна менеджерка проекту «Irpin Reconstruction Summit», співзасновниця громадської організації «Фонд регіонального розвитку «Місто для життя», авторка Програми розвитку туризму Ірпінської міської територіальної громади «Irpin Travel».

Петро Щербина

Радник Фонду відновлення Ірпеня

Експерт з комунікацій, український письменник, автор книги «Битва за Ірпінь» та фільму «Форпост Ірпінь», консультант «Irpin Reconstruction Summit» з питань медіа-комунікацій.

Аліна Савенок

Заступниця операційної директорки Фонду відновлення Ірпеня

Громадська діячка, в.о. голови ГО «Фонд регіонального розвитку «Місто для життя», асистентка проектної менеджерки з комунікацій Irpin Reconstruction Summit, співорганізаторка дитячого велозабігу «Irpin Kids Bike», лісового веломарафону «Хаща» та ін.

Олександра Ільніцька

Менеджерка з питань молодіжної політики Фонду відновлення Ірпеня

Голова студентського парламенту Державного податкового університету, віце-президент «Української асоціації студентів», делегат до Офісу доброчесності Національної агенції з питань запобігання корупції.

Арсеній Дворовий

Менеджер з питань міжнародних комунікацій Фонду відновлення Ірпеня

Громадський діяч, асистент з міжнародних питань проектної менеджерки з комунікацій Irpin Reconstruction Summit, SMM-менеджер, копірайтер

Юлія Кнороз

Датабейз менеджерка Фонду відновлення Ірпеня

Засновниця онлайн-платформи «Irpin Kids», співорганізаторка Дитячих велоперегонів «Irpin Kids Bike» та численних міських сімейних заходів в Ірпені. 8 років досвіду праці в сфері digital-маркетингу. 5 років досвіду праці в сфері стратегічного та економічного планування в великій компанії. В 2004 р. закінчила ДонНУ за спеціальністю Міжнародна економіка.

Дарина Костючик

Менеджерка з питань міжнародної співпраці

Юрист з корпоративних та податкових питань, перекладач, волонтер

Яна Герман

Грантрайтер менеджерка

Студентка Державного податкового університету, новатор та творець змін

Татевік Акопян

Консультант Фонду відновлення Ірпеня

Тетяна Чава

Менеджерка зі зв’язків з громадськістю Фонду відновлення Ірпеня

Юрія Пустова

Адміністраторка сайту Irpin Help