ІРПІНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА №2

м. Ірпінь, вул. Тургенівська, 28

Побудовано у 1956 році

До війни

Школу відвідували 1698 учнів, працювали 93 педагоги. Учні та вчителі активно займалися проєктною діяльністю, брали участь у різноманітних освітніх конкурсах та змаганнях. Школа є учасницею Всеукраїнської програми «Демократична школа», міжнародного проєкту «М-18: Ми можемо більше!», освітнього проєкту «Міксіке в Україні», спільного проєкту благодійної організації «Вчителі за демократію та партнерство» і шведської організації «Global action plan» – «Освіта для стійкого розвитку». У 2022 році педагоги школи Світлана Меркулова та Олена Федорова увійшли до 50-ти найкращих вчителів України національної премії “ Global Teacher Prize Ukraine”.
У період із 2015 по 2021 роки шкільні приміщення були капітально відремонтовані, оновлено дизайн, утеплено будівлю, осучаснено технічну базу.
Заклад входить до мережі соціально-спортивних шкіл фонду «Реал Мадрид», що здійснюють місію залучення до спорту, навчання, розвитку особистості та соціалізації дітей з малозабезпечених сімей та дітей з груп ризику.

Після вторгнення

У результаті збройної агресії російських військ на території міста у березні 2022 року у школі пошкоджені дах, фасад, стіни, класні приміщення, система теплопостачання та електромережі, розбиті вікна, повністю зруйновано їдальню та харчоблок школи.

Вартість відновлення: 221000 EUR