Новини

У  дошкільному відділі «Джерельце»  в Ірпені встановлять сонячні панелі

У дошкільному відділі «Джерельце» Ірпінської гімназії «Освіта» будуть встановлені сонячні панелі потужністю 10 кВт для забезпечення безперебійного енергопостачання. Відповідний Меморандум було підписано між Всесвітньою вітроенергетичною асоціацією, Фондом відновлення Ірпеня та Ірпінською міською радою.

«Домовленостей про співпрацю вдалося досягти за сприяння голови правління Української вітроенергетичної асоціації Андрія Конеченкова. Завдяки його комунікації подібний проєкт вже було реалізовано з амбулаторіями Ірпінської громади та Ірпінським ліцеєм інноваційних технологій, та ще один заплановано реалізувати у Бородянській селищній громаді» – говорить голова Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

Меморандум підписали Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, голова Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк та віце-президентка Всесвітньої асоціації вітрової енергетики, членкиня Правління Української вітроенергетичної асоціації Галина Шмідт.

Разом з командою Управління освіти і науки Ірпінської міськради обговорили напрямки подальшої співпраці щодо інших об’єктів в Ірпінській громаді.

Всесвітня вітроенергетична асоціація (WWEA) об’єднує 600 учасників зі 100 країн світу. Головна мета асоціації — популяризація та впровадження вітроенергетичних технологій. Проєкт реалізується в рамках благодійної компанії Renewables4Ukraine, ініційованої WWEA, завдяки донатам фінської громадської організації EKOenergy ecolabel.

«Команда Фонду відновлення Ірпеня дякує міжнародним партнерам міста-Героя Ірпінь та партнерським енергетичним асоціаціям за постійну допомогу Ірпінській громаді.

Дякую за ефективну комунікацію з нашими енергетичними партнерами команді Фонду відновлення Ірпеня, зокрема, Дарині Катькало та Петру Щербині» – говорить Володимир Карплюк.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за рік діяльності Фонду відновлення Ірпеня на рахунки в національній валюті надійшло 29 431 936,80 UAH від муніципалітетів, благодійних, неприбуткових та урядових організацій, бізнесу та добровільних пожертв. Разом з тим Фонд передав мешканцям для відновлення їх житла 66 142 кг та 4 198 кв.м будівельних матеріалів. В результаті 52 багатоквартирних та приватних будинки отримали допомогу від Фонду, а це 1671 родина.

Ознайомитися з річним та поточними фінансовими і матеріальними звітами організації можна на сайті Фонду IrpinHelp або за посиланням.