Новини

Відбудова будинку по вул. 10 Лінія, 4-А в Ірпені триває

Подивитися на процес відбудови будинку по вул. 10 Лінія, 4-А в Ірпені, завітали Голова Благодійного фонду «Леруа Мерлен Солідарність» Матьйо-Марі Арден разом з операційною директоркою Фонду відновлення Ірпеня Дариною Катькало, депутатом Ірпінської міської ради Дмитром Чавою, головою ОСББ та мешканцями. Наразі БФ «Леруа Мерлен Солідарність» вже виділив будівельні матеріали, для відновлення будинку по вул. 10 Лінія, 4-А в Ірпені, на загальну суму 2,4 млн грн.

Під час зустрічі обговорили перелік вже виконаних та запланованих робіт, а також подальші плани співпраці. З початку відбудови, виконані роботи з демонтажу залишків покрівлі, деструктивних (пошкоджених внаслідок пожежі) частин коминів, цегляної кладки поверху, та монолітних залізобетонних конструкцій. Здійснено вивіз будівельного сміття, влаштовано монолітний армований шов та вже частково виконано цегляну кладку поверху. Демонтажні та підготовчі роботи виконано на 100%, а роботи з влаштування стін 4-го поверху виконані ще тільки на 40%. Проте робота триває.

«Наша мета допомогти людям відновити їх житло, бо вони втратили не просто квартири — вони втратили свої спогади», — зазначив Матьйо-Марі Арден.

Нині, останній етап вимуровування стін, а далі будуть роботи по зведенню даху. Завдяки спільній роботі Фонду відновлення Ірпеня, Благодійному фонду «Леруа Мерлен Солідарність», компанії «Ecosoft», будинок отримав шанс на друге життя.

Фонд відновлення Ірпеня і надалі буде працювати над залученням ресурсів до повного відновлення будинку. «Квартири на цокольному поверсі не відносяться до житлового фонду, тому мешканці не можуть податися на програму єВідновлення для отримання грошової компенсації для проведення ремонтних робіт», — сказала Дарина Катькало.

Після повного відновлення повернутися до багатоквартирного будинку на 10-Лінії зможуть 18 родин, а це 44 — мешканці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за рік діяльності Фонду відновлення Ірпеня на рахунки в національній валюті надійшло 29 431 936,80 UAH від муніципалітетів, благодійних, неприбуткових та урядових організацій, бізнесу та добровільних пожертв. Разом з тим Фонд передав мешканцям для відновлення їх житла 66 142 кг та 4 198 кв.м будівельних матеріалів. В результаті 52 багатоквартирних та приватних будинки отримали допомогу від Фонду, а це 1671 родина.

Ознайомитися з річним та поточними фінансовими і матеріальними звітами організації можна на сайті Фонду IrpinHelp або за посиланням.