ІРПІНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ ХУДОЖНЬОГО ПРОФІЛЮ №1 ім. А.С.МАКАРЕНКА

м. Ірпінь, вул. Тургенівська, 17

Побудовано у 1941 році

До війни

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім. А.С. Макаренка – найстаріший заклад освіти громади. Історія школи починається приблизно з 1905 року, а у 1941 році було побудовано приміщення, де і зараз знаходиться школа. У 2003 році заклад був реорганізований у спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів художнього профілю №1 ім. А.С. Макаренка. Перед війною тут навчалося 1065 учнів, працювало 65 педагогів.
У 2021 році відкрито новий корпус закладу на 900 учнів. Кабінети обладнані сучасними мультимедійними засобами навчання, створено ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами, облаштовано спортивну, гімнастичну та актову залу, простору їдальню, медіатеку та нові спортивні майданчики.

Після вторгнення

У результаті збройної агресії росії та активних бойових дій на території міста у березні 2022 року майже 50% будівлі зазнало ушкоджень. Пошкоджено: фасад, стіни, покрівлю, вікна, вхідні та міжкімнатні двері, спортивний зал, актовий зал, спортивний майданчик, бігові доріжки, електричні мережі, систему відеонагляду.

Вартість відновлення: 2000000 EUR