Відео

Компанія «Ваш фундамент» передала 22 тонни цегли у Фонд відновлення Ірпеня

Фонд відновлення Ірпеня отримав чергову партію будматеріалів для відновлення пошкоджених рашистами об’єктів. 22 тонни цегли передала цього разу для громади компанія «Ваш фундамент».

Компанія «Міністерство дверей» передала Фонду відновлення Ірпеня 86 комплектів дверей

86 комплектів дверей передала Фонду відновлення Ірпеня компанія «Міністерство дверей» з Дніпра. Їх встановлять у пошкоджених багатоквартирних будинках, які першими подали заявки на відновлення.

Ірпінь відвідали представники п’яти посольств

Представники посольств Британії, Канади, Швеції, Швейцарії та США приїхали в Ірпінь, щоб визначитися з об’єктами, які вони допоможуть відбудувати. Всі вони є донорами фонду «Партнерство за сильну Україну» (RFRU), з яким Ірпінь вже підписав меморандум про співпрацю. Більше – дивіться у сюжеті ITV.

«Інвестгрупа «Molodist» передала цеглу для Фонду відновлення Ірпеня

11 тон цегли для відбудови пошкодженої інфраструктури міста передала Фонду відновлення Ірпеня будівельна компанія «Інвестиційна група «Molodist»». Які об’єкти оновлюватимуть завдяки цій цеглі та чим ще планує допомагати Фонду «Molodist» – дивіться у сюжеті ITV.

В Ірпені подякували за допомогу 17-ти благодійним фондам і організаціям

В Ірпені відбулася зустріч з керівниками, представниками та волонтерами міжнародних й українських благодійних фондів та організацій, які підтримували громаду у найтяжчі часи та продовжують допомагати зараз. Благодійники отримали подяки від мера міста Олександра Маркушина. Більше – дивіться у сюжеті ITV.

Ірпеню запропонував співпрацю Університет економіки (WSG University) в Польщі

Нові напрямки співпраці запропонували Ірпеню давні польські друзі з Університету економіки в Бидгощі (WSG University). Передусім йдеться про партнерство в освітній галузі, а також у соціально-господарській сфері. Таку підтримку Ірпінській громаді гості з Польщі запропонували під час зустрічі з міським головою Олександром Маркушиним.

До команди медіаамбасадорів «Фонду відновлення Ірпеня» долучилася Оля Цибульська

Популярна українська співачка Оля Цибульська стала ще однією медіамбасадоркою «Фонду відновлення Ірпеня». Таку підтримку ірпінській громаді вона запропонувала під час зустрічі з міським головою Олександром Маркушиним. Що спонукало співачку допомагати місту – дивіться у сюжеті ITV.

Франко-українська торгово-промислова палата допоможе відновити Ірпінь

До відродження Ірпеня долучається Франко-українська торгово-промислова палата в Україні. Ця організація об’єднує понад 130 компаній із різних сфер бізнесу. Представники компаній приїхали в Ірпінь, щоб визначити першочергові потреби міста та запропонували свою допомогу. Як все було – дивіться у сюжеті ITV.

Ірпінь відвідав Міністр освіти з Канади

«Те як ви організували оборону свого міста – приклад для усього світу», – так оцінив героїчну оборону Ірпеня навесні 2022-го року Міністр освіти канадської провінції Нью-Брансвік Домінік Карді. Він приїхав, щоб дізнатися чим живе місто-герой нині та у чому найбільше потребує підтримки. З якими враженнями залишив Ірпінь пан Домінік та на яку допомогу від Канади можуть очікувати ірпінці – дивіться у сюжеті ITV.

Ірпінь відвідала делегація Швеції

Як оговтується Ірпінь після російських терористів? Скільки людей повернулося в місто і де вони живуть? Яка наразі економічна ситуація? – ці та інші питання ставила заступниця Посла Швеції Марія Ліндгрен-Салтанова під час сьогоднішнього візиту в Ірпінь. Яке враження на пані Марію справило місто та на яку підтримку зі сторони Швеції варто розраховувати ірпінцям – дивіться у сюжеті ITV

Володимир Зеленський провів президентський урок для ірпінських першокласників

День знань для першокласників Ірпінської школи №1 розпочався з президентського уроку. До цієї школи завітав Володимир Зеленський. Він поспілкувався з маленькими школяриками, педагогами та познайомився з умовами навчання дітей.