Відео

До Ірпеня приїхали інструктори Грузинського національного легіону

До Ірпеня приїхали інструктори Грузинського національного легіону, щоб передати бойовий досвід місцевій територіальній обороні. У програмі тренувань – взаємодія на блокпостах, огляд транспорту і затримання ймовірних злочинців тощо. На одному із тренувань побували і журналісти ITV.

Ірпінь відвідав Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо

Побачити на власні очі наслідки російського вторгнення в Ірпінь приїхав Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Мер Ірпеня Олександр Маркушин розповів йому про оборону міста і згадав перший бій з ворогом.

Ірпінь Буча Гостомель до війни

В цому відео те, як я бачив ці місця з дрону, те за що я їх люблю і через що мені так боляче зараз. Частина моєї родини, як і тисячі інших людей, змушена була покинути свій дім, але я сподіваюсь що прийде час коли всі повернуться і ми все відбудуемо.

Ірпінь відвідав Президент Стортингу Королівства Норвегія Масуд Гаракхані

Місто-герой Ірпінь відвідала делегація Норвегії на чолі із Президентом парламенту Масудом Гаракхані. Біля зруйнованого ЖК «Ірпінські липки» на вулиці 11-та лінія мер Ірпеня Олександр Маркушин розповів гостям про героїчну оборону міста від рашистів та про сьогоднішній день громади. Масуд Гаракхані пообіцяв підтримувати Україну, поки вона не переможе.

Зруйнований Ірпінь відвідав соліст гурту U2 Боно

Ірпінь відвідав всесвітньо відомий ірландський співак, соліст гурту U2 та громадський діяч Боно (Пол Девід Г’юсон). Боно завітав, щоб на власні очі побачити військові злочини Росії.

Ірпінь відвідали Перші леді Литви та Латвії

До Ірпеня завітали Перші леді Латвії та Литви Андра Левіте і Діана Науседа. Вони побували на зруйнованих ракетно-бомбовими ударами «Ірпінських Липках», а також відвідали Ірпінську центральну лікарню в Бучі.

Ірпінь відвідала делегація Швеції

Як оговтується Ірпінь після російських терористів? Скільки людей повернулося в місто і де вони живуть? Яка наразі економічна ситуація? – ці та інші питання ставила заступниця Посла Швеції Марія Ліндгрен-Салтанова під час сьогоднішнього візиту в Ірпінь. Яке враження на пані Марію справило місто та на яку підтримку зі сторони Швеції варто розраховувати ірпінцям – дивіться у сюжеті ITV

Володимир Зеленський провів президентський урок для ірпінських першокласників

День знань для першокласників Ірпінської школи №1 розпочався з президентського уроку. До цієї школи завітав Володимир Зеленський. Він поспілкувався з маленькими школяриками, педагогами та познайомився з умовами навчання дітей.

Відновлена Ірпінська школа №17 зустріла першокласників

Сьогодні 220 першокласників сіли за парти оновлених класів Ірпінської школи №17. Цей освітній заклад постраждав під час бойових дій у березні, але до початку нового навчального року його не лише відновили, а й облаштували усім необхідним для безпечного навчання в умовах війни. Більше – дивіться у сюжеті ITV.

Ірпінь відвідав Міністр молоді та спорту України

Щоб оцінити масштаби руйнувань та перспективи відбудови спортивних об’єктів Ірпеня до міста завітав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт. Він побував біля зруйнованого корпусу Ірпінської ДЮСШ та на понівеченому ворожими ракетами стадіоні «Чемпіон». Яке враження на Вадима Гутцайта справило побачене та які можливості щодо відновлення спортивної інфраструктури вже напрацьовуються – дивіться у сюжеті ITV.