ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 8 «КОЛІБРІ»

м. Ірпінь, вул. Григорія Сковороди, 9

Побудовано у 2017 році

До війни

Дитсадок відвідувало 380 діточок. Працювало 27 педагогів. Створено 3 інклюзивні та 2 логопедичні групи.
Приміщення садочку мало оригінальний дизайн. Яскраві фасади схожі на частини пазла. Акцент на яскраві кольори в оформленні допоміг створити таке місце, куди діти повертаються з задоволенням кожен день.
Кожна група тут оформлювалась художниками відповідно до своєї назви: “Веселка”, “Казкова”, “Космічна”, “Фруктова”, “Сонячна”, “Морська”, “Лісова”, “Ромашка”, “Тропічна”, “Мозаїка”.
Простір закладу розділено на тематичні зони: райдужна зона - яскрава і світла, повна енергії Сонця для ігор, спілкування і нових знань;
лісова зона - після біганини та ігор завжди хочеться перекусити, а найкраще для цього підійде узлісся, в тіні казкових дерев і чарівних замків; космічна зона - затишне і спокійне місце для відпочинку і мрій.
Дитячий садок має новітній сучасний харчоблок. У садочку є власна соляна кімната, де відтворений мікроклімат близький до відомих Солотвинських природних соляних печер або соляних шахт Соледара.

Після вторгнення

Унаслідок запеклих боїв, що точилися на території міста Ірпеня у березні 2022 року, садочок зазнав значних пошкоджень. Пошкоджено фасад та покрівлю закладу, розбиті вікна та двері.

Вартість відновлення: 123000 EUR