LOGO_FondVidnovlenyaIrpenya_UA (1)

ПРОЕКТИ

Ірпінь – одне з найбільш мальовничих і легендарних міст Київщини. За багату мистецьку спадщину його називають Українським Парнасом, а за потужний і стрімкий розвиток протягом останніх років – Українським дивом.

Irpin reconstruction summit – перший захід в Україні під час війни росії проти України, організований волонтерами, спрямований на систематичну стійку відбудову українських міст, нині міста Ірпінь. Проєкт реалізується громадською організацією “Фонд відновлення Ірпеня” за ініціативи голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка. Цілі проєкту – реконструкція міста Ірпінь відповідно до Цілей сталого розвитку ООН та залучення інвестицій від країн Європейського Союзу та міжнародних фондів. Проєкт об’єднав понад 200 фахівців різних галузей: архітекторів, дизайнерів, урбаністів, фандрейзерів, перекладачів, дизайнерів. Вони об’єдналися в групи для розробки стійких рішень для відновлення важливої соціальної інфраструктури міста у партнерстві з міжнародними установами. В рамках проєкту:
  • Організовано роботу 200 волонтерів, які створили ескізні проєкти відбудови міст, підготували візуалізацію, статистичні дані щодо потреб та руйнацій після вторгнення російської армії, підготували кошторисну вартість відбудови соціальних інфраструктурних об’єктів.
  • Проведено сотні міжнародних зустрічей з фахівцями щодо відбудови міст та ряд міжнародних подій в Італії, Франції, Бельгії, Португалії, США, Польщі та інших країнах.
Наразі ми працюємо за двома напрямками:
  • Антикризовий напрямок: передбачає планування кошторисів для швидкої відбудови Ірпеня. Пошук критичного нагального фінансування для функціонування міста у сталому режимі, а саме ресурсу для запуску шкіл, садочків, амбулаторій, відбудови дахів будинків.
  • Напрямок стратегічної відбудови: передбачає планування Стратегії післявоєнної відбудови Ірпеня, підготовку майстер-плану, нових ескізних проєктів розвитку архітектури Ірпеня за участі місцевих та міжнародних експертів.
ГО “Фонд відновлення Ірпеня” запрошуємо до команди фахівців зі стратегічного планування міст, урбаністів, архітекторів, фандрейзерів, фінансистів, кошторисників, інженерів, проєктних менеджерів, членів до дорадчої ради. Напишіть нам [email protected]