Новини

Операційною директоркою Фонду відновлення Ірпеня призначено Дарину Катькало

З 1 серпня операційною директоркою Фонду відновлення Ірпеня стала радниця Ірпінського міського голови та проєктна менеджерка Irpin Reconstruction Summit Дарина Катькало. Вона замінила на посаді Ірину Кравчук, яку 22 червня на сесії Ірпінської міської ради затвердили новою старостою у Михайлівсько-Рубежівському старостинському окрузі.

Основними завданнями покладеними на операційну директорку є залучення компаній та донорів для відновлення соціальної, критичної та житлової інфраструктури міста і реалізація проєктів розвитку Ірпінської громади.

З 2018 року Дарина займала посаду радниці Ірпінського міського голови з питань розвитку громади. За час роботи на посаді досягла створення іміджу міста як велосипедної столиці, започаткувала та брала участь в організації декількох десятків фестивальних подій, спортивних змагань, благодійних проєктів та проєктів для розвитку міста й громади.

З першого дня повномасштабного вторгнення працювала на користь громади забезпечуючи гуманітарну допомогу. В квітні 2022 року, підтримавши ініціативу голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка, очолила комунікаційний напрямок проєкту з відновлення міста Irpin Reconstruction Summit.

За час роботи в проєкті забезпечувала організацію роботи зі зв’язків з громадськістю, зокрема в проведенні реконструкції чотирьох багатоквартирних будинків спільно з італійським фондом «Terre des Hommes».

Сьогодні Дарина продовжує роботу з налагодження українсько-італійської співпраці, забезпечуючи комунікацію з Торгово-промисловою палатою Італії в Україні (CCIPU) та італійським містом Монца у сфері культурних та освітніх обмінів, а також інвестиційного розвитку. Бере активну участь в розробці Стратегії післявоєнного розвитку Ірпеня в складі робочої групи Ірпінської міської ради.

Контакти для звʼязку:
[email protected]
+38 (096) 02 08 043
www.irpinhelp.testht.com