ЗМІ про Фонд

Mind: На Київщині створили «Фонд відновлення Ірпеня»

Проєкт залучатиме кошти міжнародних партнерів, благодійних організацій тощо.

Що сталося. У Київській області створили «Фонд відновлення Ірпеня», що висвітлює дані про зруйновану інфраструктуру міста та залучатиме кошти на відбудову.

Джерело. Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Деталі. Громадська організація залучатиме кошти міжнародних партнерів, благодійних організацій і фондів та приватних осіб-меценатів. Для цього створили сайт – на ньому презентували руйнування у місті, завдані російськими окупантами.

«Благодійники зможуть обрати для себе шляхи допомоги ірпінцям – чи то переведення коштів на рахунки ГО, чи то будматеріалами й технікою, чи то «опікунство» над конкретним об’єктом та відновлення його під ключ», – йдеться у заяві міського голови.

Мер пообіцяв, що фонд звітуватиме про кошти, що надійдуть на рахунки організації, адже така форма компанії передбачає прозорість. Маркушин наголосив, що більшість міжнародних організацій вимагають саме таку процедуру.

Очільник міста додав, що цього тижня засновники фонду проведуть робочу зустріч з головами об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) зруйнованих і пошкоджених будинків для напрацювання подальшого спільного плану дій.

Mind