ЗМІ про Фонд

Інвестгрупа «Molodist» передала цеглу для Фонду відновлення Ірпеня (відео)

Фонд відновлення Ірпеня поповнився 11 тоннами цегли для відновлення пошкодженої інфраструктури міста. На потреби громади її передала будівельна компанія «Інвестиційна група “Molodist”». Директор компанії зазначає: ця допомога Фонду – лише початок.

Володимир Співак, директор Інвестиційної групи «Molodist»:
«Ми плануємо передавати не тільки цеглу, а й деякі інші будівельні матеріали, які будуть потрібні для відновлення як соціальних об’єктів – дитячих садків або шкіл, так і приватних садиб чи багатоквартирних будинків. Ми соціально активна компанія і хочемо показати підприємцям, що вони повинні брати активну участь у відновленні нашого міста».

Ось ця цегла допоможе відновити дитсадок «Колібрі» на вулиці Григорія Сковороди. Він постраждав під час бойових дій, що точилися на території Ірпеня навесні.

Любов Шостак, директорка дитсадка «Колібрі»:
«Пошкоджена покрівля садочка, де був приліт снаряда. Дуже дякую бізнесу, який долучається до відновлення садочка, який бачить нас. Якби не вони, то, я думаю, не було б такого швидкого відновлення».

За допомогу будівельними матеріалами вдячні і мешканці ЖК «Єсенін».

Денис Лавровський, директор управляючої компанії ЖК «Єсенін»:
«Від мешканців ЖК “Єсенін” дякуємо Інвестиційній групі “Molodist” та Фонду відновлення Ірпеня, які відразу після звернення обслуговуючої компанії надали нам цеглу для відновлення частини фасаду нашого будинку».

Нагадаємо, громадську організацію «Фонд відновлення Ірпеня» заснували міський голова Олександр Маркушин, голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк та народний депутат України Сергій Тарута.

Посприяти у відбудові Ірпеня може кожен охочий. На сайті «IrpinHelp», у розділі «Як допомогти» для зручності можна донатити у гривнях та трьох міжнародних валютах. Допоможи відновити понівечений, але нескорений Ірпінь!