Новини

Іноземні лідери приїжджають із Ірпеня та Бучі іншими людьми, – Арестович

На іноземних лідерів, які приїжджають в Україну, великий вплив справляють візити в Ірпінь та Бучу, де гості на емоційному рівні переживають побачені ними наслідки російської агресії. Про це заявив радник голови Офісу Президента України Олексій Арестович.   

Зокрема, за його словами, поїздка в Ірпінь дуже змінила настрої «великої європейської трійки» – Президента Франції Еммануеля Макрона, Канцлера Німеччини Олафа Шольца та Прем’єр-міністра Італії Маріо Драгі.

«Вони приїхали, я думаю, проговорювати якийсь “мирний план”, а поїхали з повною підтримкою України, публічно заявленою негайною підтримкою кандидатства в ЄС і з гарантіями воєнної перемоги. Кажуть, Шольц за два дні в Києві цілком переродився. Дуже сильно вплинув Ірпінь. Ось чому дуже важливий емоційний досвід. Його треба фізично пережити. Ми возимо всіх наших іноземних гостей у Бучу й Ірпінь – це близько від Києва й може бути частиною візиту – і вони приїжджають звідти зовсім іншими людьми, просто змінюються. Як крізь портал проходять», – зазначив Арестович.