ЗМІ про Фонд

Фонд відновлення Ірпеня починає публікацію відеорозповідей про ірпінські родини, які втратили житло

Відсьогодні Фонд відновлення Ірпеня розпочинає публікацію відеорозповідей про ірпінські родини, будинки яких були зруйновані російськими загарбниками. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці співзасновник фонду, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.   

«В Ірпені понад півтори тисячі зруйнованих приватних житлових будинків. Кожен будинок – це доля. Доля людей, які втратили свою домівку, втратили дах над головою. Від сьогоднішнього дня ми розпочинаємо публікувати серію коротких відеофільмів про ірпінські родини, які постраждали внаслідок російської агресії, які втратили житло. І ми дуже надіємося, що ці фільми допоможуть нашим ірпінцям відновити свої помешкання, що наші міжнародні партнери, українські бізнесмени, побачивши, в якій ситуації знаходяться ці родини, зможуть допомогти фінансово, допомогти будівельними матеріалами, щоби якомога більша кількість ірпінців відновила своє житло», – зазначив співзасновник Фонду відновлення Ірпеня.

За його словами, фонд почав збір матеріалів для відновлення постраждалого або знищеного багатоповерхового та приватного житла і найближчим часом розпочне передачу цих матеріалів власникам помешкань.

«Звертаюся до усіх, хто може допомогти з будівельними матеріалами – Ірпінь потребує Вашої допомоги! Якщо Ви маєте бажання передати будівельні матеріали для відновлення постраждалих багатоповерхових і приватних будинків Ірпеня, просимо Вас звернутися до координатора відділу забезпечення громадської організації “Фонд відновлення Ірпеня”: Ірина Кравчук, +380674428511», – написав Володимир Карплюк.

Нагадаємо, Фонд відновлення Ірпеня був створений із метою залучити фінансові, матеріально-технічні й організаційні ресурси для відбудови зруйнованої та пошкодженої соціальної і житлової інфраструктури міста. Його співзасновниками виступили також Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і народний депутат України Сергій Тарута.

У День Ірпеня, 11 вересня, Володимир Карплюк звернувся до всіх компаній, які є виробниками, постачальниками та реалізаторами будівельних матеріалів, із проханням надати допомогу місту.

Джерело – https://irpin.news/fond-vidnovlennia-irpenia-pochynaie-publikatsiiu-videorozpovidey-pro-irpinski-rodyny-iaki-vtratyly-zhytlo/