ЗМІ про Фонд

Держсекретарю США Ентоні Блінкену розповіли про роботу Фонду відновлення Ірпеня

Ірпінь відвідав Державний секретар США Ентоні Блінкен. Він оглянув зруйновані росіянами житлові квартали міста. За словами Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, гість «був вражений побаченим і відзначив, що жодна фотографія не передає достеменно того жаху, який насправді пережило наше місто».

Керуючий справами виконкому Ірпінської міськради Дмитро Негреша розповів Ентоні Блінкену про створений цього літа Фонд відновлення Ірпеня. Американський високопосадовець ознайомився з презентацією всіх пошкоджених під час бойових дій об’єктів міста. Дмитро Негреша розповів про співпрацю Ірпеня з міжнародними партнерами та містами-побратимами, зокрема й американськими – Мілвокі та Маямі.  

«Пан Блінкен високо оцінив таку роботу нашої управлінської команди в напрямку відбудови Ірпеня та пообіцяв, що Америка й надалі допомагатиме українському народові», – зазначив Олександр Маркушин.

Нагадаємо, презентація Фонду відновлення Ірпеня відбулася 9 серпня 2022 р. у зруйнованому окупантами ірпінському Центральному будинку культури. Фонд заснували мер міста Олександр Маркушин, народний депутат України Сергій Тарута і голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.