PhotoНовини

Чемпіон світу з ММА Ярослав Амосов став медіа-амбасадором Фонду відновлення Ірпеня

Ірпінчанин, чемпіон світу з ММА Ярослав Амосов став медіа-амбасадором Фонду відновлення Ірпеня. Він залучатиме кошти для відбудови Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це Ярослав Амосов домовився з Ірпінським міським головою, співзасновником Фонду відновлення Ірпеня Олександром Маркушиним.

“Я з гарною новиною. Чемпіон світу з ММА, ірпінчанин Ярослав Амосов буде медіа-амбасадором Фонду відновлення Ірпеня по відбудові Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це ми домовилися під час сьогоднішньої зустрічі. Ярослав – потужний боєць, який ніколи не здається. Він мужньо захищав рідне місто від окупантів, а нещодавно довів свою професійність і силу в бою з американцем Логаном Сторлі”, – зазначив у своєму дописі Олександр Маркушин.

“Я впевнений, з підтримкою Амосова ми швидко відбудуємо нашу ДЮСШ і вона стане одним із головних центрів дитячого спорту на Київщині. До речі, ініціюю присвоєння Ярославу Амосову звання Почесного громадянина Ірпеня. Думаю, ви підтримаєте мене в цьому”, – додав Ірпінський міський голова.

Громадська організація «Фонд відновлення Ірпеня» заснована 2022 року з метою залучення фінансування для відновлення обєктів соціальної та житлової інфраструктури Ірпеня, що були зруйновані внаслідок російської агресії в Україні.

Засновниками «Фонду відновлення Ірпеня» є Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк та Народний депутат України Сергій Тарута.

На своєму сайті www.IprinHelp.com Фонд оприлюднив загальну презентацію руйнувань в Ірпені, презентацію руйнувань кожного об’єкта соціальної та житлової інфраструктури, кошториси відновлення та інформацію про долучення міжнародних партнерів до відбудови міста. Крім цьому, Фонд відновлення Ірпеня щомісяця публікує на сайті фінансовий звіт та звіт про отримання і використання будівельних матеріалів.