PhotoНовини

Чемпіон світу з ММА Ярослав Амосов став медіа-амбасадором Фонду відновлення Ірпеня

Ірпінчанин, чемпіон світу з ММА Ярослав Амосов став медіа-амбасадором Фонду відновлення Ірпеня. Він залучатиме кошти для відбудови Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це Ярослав Амосов домовився з Ірпінським міським головою, співзасновником Фонду відновлення Ірпеня Олександром Маркушиним.

“Я з гарною новиною. Чемпіон світу з ММА, ірпінчанин Ярослав Амосов буде медіа-амбасадором Фонду відновлення Ірпеня по відбудові Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи. Про це ми домовилися під час сьогоднішньої зустрічі. Ярослав – потужний боєць, який ніколи не здається. Він мужньо захищав рідне місто від окупантів, а нещодавно довів свою професійність і силу в бою з американцем Логаном Сторлі”, – зазначив у своєму дописі Олександр Маркушин.

“Я впевнений, з підтримкою Амосова ми швидко відбудуємо нашу ДЮСШ і вона стане одним із головних центрів дитячого спорту на Київщині. До речі, ініціюю присвоєння Ярославу Амосову звання Почесного громадянина Ірпеня. Думаю, ви підтримаєте мене в цьому”, – додав Ірпінський міський голова.