PhotoVideoВідеоНовини

Амбасадор Фонду відновлення Ірпеня Олексій Суровцев показав, як рятував тварин на Херсонщині

Актор, зоозахисник та медіа-амбасадор Фонду відновлення Ірпеня Олексій Суровцев розповів і показав, як рятував тварин на Херсонщині. Разом із командою вони побували у прифронтовому селі Федорівка. Відео зі щемливим відео Суровцев опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Олексій Суровцев пояснив, що в Херсоні було достатньо волонтерів та черги з човнів. Тоді як мешканці Федорівки теж потребували допомоги.

«Жителі Федорівки дуже потребували нашої допомоги, бо всі забули, що є багато затоплених сіл, з такими ж людьми й тваринами. Ми привезли майже 3 тонни гуманітарки, яку ми зібрали завдяки вам. Знайти тварин було складно, але все ж таки нам вдалося виловити заляканих, покинутих напризволяще хвостиків, – повідомив Суровцев.

Олексій розповів, кого вдалося врятувати декілька собак, котів, їжака, який у воді тримався за паркан, а також пару знесилених білих нутрій. Актор забрав у свій притулок, який відкрив після початку російського вторгнення, сім котів у найважчому стані. Решту передали до місцевих притулків.

Нагадаємо, під час бойових дій в Ірпені Олексій Суровцев евакуював з міста понад дві сотні домашніх тварин. Інколи йому доводилося вибивати двері, ламати стіни, щоб урятувати залишених котів, собак, черепах, папуг, голубів, шиншил, морських свинок, хом‘яків. Серед його підопічних був навіть аксолотль – «водяне чудовисько», що живе в акваріумі.